bugün

Ne yese de gerçekten kilo almayan tiplerdir. hayır bakıyorum ne yapıyor benim 3 katım yiyor ve sonra diyorum ki benle nasıl aynı kilodasın sen?

birde bunun yeme alışkanlıklarıyla alakası varmış.
siz gelin öğlen uyanın. kalorili şeyleri doldurun miğdeye gün boyu yatın.
erken kalkan spor yapan diyet uygulayan kıza genetik şanslı diyin.
türk kızlarının genel huyudur.

sürekli küfredilen, kıskanılan ama asla değer bilmeyen tipler nedense.
sürekli küfür yiyen tiplerdir. kendimden biliyorum .
Şüphesiz en güzeli olandır. Bir tavuk bir ekmek yerim yinede almam. Tabi üçgen bedenim ve seksi kaslarım kendinden adla ödün vermez.
Hepsi tahtaya.
Öğle vakti uyanırım nerde kalorili şey varsa onu yerim ve her yediğimde midemi ağzına kadar doldururum. asla bu kilo yapar mı yapmaz mı demem hiç durmadan yerim ama incecik bir şeyim. şimdi tespitini de al uza burdan.
(bkz: işte ben bunlara sövüyorum hakim bey)
Benimdir bu pislik.

Gunde 5 yumurta ve en az yarim kilo et ve urunleri tuketen biri olarak hala sadece 91 kiloyum.
Teşekkürler türkiye.

Her nerede yeniyor ve yediriliyorsa.
Bi de bu özelliğiyle övünüp dünyaları yiyen ve yine de iğne gibi olan kızların diğer 'hiçbir şey yememesine' rağmen kilo alan insanları aşağılaması, dalga geçmesi olayı vardır. Daha fazla devam edersem büyük hakaretler edeceğim susuyorum. Sırf genetik yapınızdan dolayı çabalamadan ulaştığınız şeyle çabaladığı halde ulaşamayan insanları aşağılayamazsınız efendim. Asıl aşağılanacak olanlar sizlersiniz. Sadece egonuzu tatmin etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.
Nankörlerdir. Allah sana nimet vermiş onu yiyorsun ve kilo almıyorsun. Hoş değil cidden nankörlüktür bu yani. Neyse onları da öyle kabul edeceğiz yapacak bir şey yok.
Bir zamanlar ben de öyleydim. 65 kilo olduğum zamanları hatırlıyorum. Kollarım çöp gibiydi tişört giyince hoşuma gitmezdi hiç. Tabi spor hayatına atılınca yiye yiye şu an 100 kilo civarlarına çıktım belki de daha fazla şu an kaç tam olarak bilmiyorum.
death note listesinin ilk sırasına yazılacak tipler.
Bu kadar zayif insan olmasaydi nolurdu ha nolurdu? Sevmem, seveni de sevmem.
ayva kompostosu eşliğinde su böreğimi gömerken beni yakalayan başlıktır. varlığımız götü göbeği sallananlara karşı istemsiz bir trollüktür.
Şerefsizler.
(bkz: sadaeke)
Kurtludur.

Gitsin bağırsaklarını kontrol ettirsin tenya menya ortaktır yediğine içtiğine.

Bu bir matematik gerekli kalori belli, aldığın belli fazlası da kilo. Sen ihtiyacından fazla fazla kalori alıyorsan ve de baris bir aktivite olmadığı halde kilo da alamıyorsan metabolizmanı yüceltmek yerine git de kurtlarından kurtul.
içinde bulunduğum tiplerdir, etrafımdaki insanlar sinir olurdu. sanırım yiyecekleri daha mideye ulaşmadan daha boğazda yakıyoruz, çünkü o kadar yediğim halde tık olmamasının başka bir açıklaması olamaz. örneğin bu gün öğle yemeğinde 2 büyük pizza 4 adet 50 cl bira tüketmiş biriyim ve şuan gene açım.
Hatta bu durum için doktora gidip, mide kurdu veya hormonal bir rahatsızlık olup olmadığını bile öğrenmeye çalıştım.
175, 70 kg

Cok yerim ama hareketli oldugum icin kilo almam.

Kilolu olanlara tavsiyem cok yurusunler. En iyi spor yurumektir.
genelde astenik tipli insanlardır. omuzları geniş değil hatta dardır. bu kişiler atletik vücuda çok zor geçiş yaparlar çünkü önce kilo almaları gerektir. kilo alabilen insan çok kolay vücudunu şekillendirebilir ( karın bölgesi yağ eritme hariç) kollarını omuzlarını göğsünü çok kısa bir sürede şişirip şekillendirebilir.
187 boy 60 kilo ile önde bayrak sallayanlarındanım. Bu kilo almış halim. Ayrıca doktora falan gittim her türlü testi yaptırdım, gayet sağlıklı çıktım hiç bir sorun yok ama almiyorum işte çok yememe rağmen. Metabolizma ve vücut tipim bu yöndeymiş.
Çok sık tuvalete çıkarlar.

Bu da metabolizmanın sağlıklı çalıştığının göstergesidir.
genellikle metabolizmalarında problem olduğu zannedilir ama sağlık açısından sorunsuzdurlar.

yiyip yiyip kilo almamak ise genetik ve çok fazla düşünmelerinden kaynaklı olabilir. beyne gönderilen her bir implus enerji tüketir ve ne kadar çok alıcılara sinyal yollarsanız o kadar çok elektrik, yani enerji harcarsınız. zaten bu yüzden insan beyni açık ara en çok enerji harcayan organdır. o yüzden kilo almak istiyorsanız biraz bazı şeyleri boşvermeniz, gamsız olmanız gerekiyor. vermek istiyorsanız da tam tersi. *

--spoiler--
It is well established that the brain uses more energy than any other human organ, accounting for up to 20 percent of the body's total haul. Until now, most scientists believed that it used the bulk of that energy to fuel electrical impulses that neurons employ to communicate with one another. Turns out, though, that is only part of the story.
--spoiler--

makalenin devamı: http://www.scientificamer...hy-does-the-brain-need-s/
kurt var onlarda kurt.
sahtekar olarak içeri alınması gereken tiptir. dolandırıcıdır. bak yiyip yiyip kilo alan tiplere. adamlar direkt belli ediyor cok yediğini.