bugün

9. nesil uludağ sözlük yazarı. hoşgelmiş ama boş gelmemiş bir yazardır kendisi. sözlüğün değerine değer katacağından şüphe duymadığım , sinema ve televizyon üzerine ihtisas yapmış , yakın zamanda fetih 1453 projesinde yer almış , genç yetenekli yönetmen adayı kardeşimdir. önce okumalar sonra yazmalar dilerim.
arkadaşımın nispet yapar gibi the wall çalmasıyla sık sık duyduğum ton.. çok tatlı, dinledikçe dinlettiren bir ton. güzel nick olmuş. hoşgelmiş yeni yazar
en sevilen ses tonlarından biridir, bir de lambalı amfi ile sabahlara kadar susmasın istenir, hoşgelmiş.
şarap gibi yıllandıkça daha da güzelleşen, değerlenen ton'dur. zamanla ağacın oturmasından dolayı maksimum etkileyiciliğe ulaşır. bir çok usta müzisyenin hala ilk fenderlerini kullanmalarının sebebi budur. örnekse; david gilmour, eric clapton ve türk müzisyenlerden özkan uğur hala yıllanmış fenderlerini kullanmaktadırlar. saygılar...
Nereden başlanır nasıl söylenir bilmem. Ama kendisi beni uzunca bir süre bağlı olarak uzandığım tren raylarından kurtarandır. Bana orman kokan yeşillikleri tüm makileri kıskandırırcasına tattırandır. Yoğurtlu dondurmayı özletendir. Bana soya soslu tavuğa şiirler yazdırandır. Kendisi yirmi altı yıllık ahir ömrümde bana bahşedilen tarifi zor bulunması imkansız bir eşi daha olmayan ödüldür. Tüm şansızlıklarımın nötrleyicisidir. Ruhumu şenlendiren evimin direğidir. Ve doğmamış çocuğumun babasıdır. Erimdir. Beni önce kendisine sonra da vapurlara aşık ettirendir. Deniz üzerinde seyrederken aylar sonra istanbul'un makyajsız halini aniden arkasındaki tüm akrabalarımın ve uzak şehirlerden getirtilmiş arkadaşlarımın gözlerinin önünde diz çöküp evlenme teklifi edendir.
Gurur kaynağımdır. Aylarca doğunun en korkutucu şehirlerinden birinde vatani görevini layıkıyla icra edendir.
Adını ezbere bileceğiniz "aa bu adam bizim sözlüğün yazarıydı ya" diye iç geçireceğiniz şanı yürüyecek başarılı bir yönetmendir.

Birkaç hafta sonra sözlüm olacaktır.
nick'i beni benden almış yazar.
Eşimdir. Nikahlı kocamdır. Ömrümün geri kalanıdır.