bugün

sınavda cisiniz gelirse caktırmadan şişeye işeyin. tutuyum falan demeyin bi boka konsantre olamazsınız öyle.
Şekerleri emerek tüketin. Dişinizle kırmayın amk bütün millet bakıyor sonra.

Not: tecrübeyle sabit.
o sınavı kazanıp da adam olmak için bilgisayar, elektronik, uzay gibi mühendislikler, ingilizce işletme tıp eczacılik gibi en fazla 10 bölümden birisini kazanmanız gerekiyor,ve o on bölüm dışındakileri bitirsenız bile hiçbir işe yaramıyor. Ve o bölümleride en iyi üniversitelerden birinde bitirmeniz gerekiyor. Yoksa okumakla hiçbirşey kazanmıyorsunuz.

Kaynak: iibf lisans mezunu Ben ve fakülte arkadaşlarım, eğitim fakültesi mezunu bir çok arkadaşım.
iki kere abdest alın, garanti olsun.
kasmanıza gerek yok ygs çalışanın değil zeki olanın başarılı olacağı sınavdır.
bir gün önceden sakın sex yapmayın.
ne yapın edin bugün googleda çok aranan kelimeleri bulun. sonra soruları dağıtmışlar, googleda en çok arananlar listesinde çıkan sorularla ilgili kelimeler var diye haberler çıktığında başınızı taşlara vurmayın. az uyanık olun.
istediğiniz sorudan başlayabiliyorsunuz.
pozitif dusunun mesela "gecen sene ygs bana girmisti bu sene ben ona girecegim" v.b. gibi.
kafanıza çok takmayın sınavı sizler birer birer öleceksiniz en fazla yaşayanız 80 sene yaşayacak bu dünyada kalıcı değiliz bundan 100 yıl sonra şuan dünyada yaşayan hiçkimse olmayacak toprak olacağız belki yarında ölebiliriz. hangimizin sabaha çıkacağı garanti haydi kalk bir sigara yak ve rahatla. hayatımız yaydan fırlatılmış bir ok gibidir ve ne olduğunu anlayamdan o ok hedefe ulaşır.
(bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak)
elinize fırsat geçerse yanınızdakilere bok atın.
Yarın sabah ygs'ye girecek olanlara verilen tavsiyelerdir. Sınav saati 11.00 olarak değiştirildi. saat 10.00' da sanıp erken gitmeyin. Saat 09.00' da çıkın evden gidin işte.
heyecanlanın ya da heyecanlanmayın. Farketmez. Sınavda heyecandan çok yanlış yapacaksınız. Zor zaten sorular.
allah aşkına sakin olun.

herşey nasip kısmet.
gerçekten öyle. şu an bütün sorulardan full yapanlar sizden daha heyecanlılar beklentiyi karşılamak adına.

bu yazıyı bu saatte okuyorsanız söyliyim; bende ygs ve lys ye 3 saat uyumayla girdim. gerçek kimliğimi belli etmemek adına söylemiyim ne yaptığımı..

ama şunu diyebilirim. zihinizi açık tutun sabah. kolay bi problem çözün öyle gidin sınava. biliyorum heyecanlısınız şu an. ama dediğim gibi sakin olun.
bir bok yok üniversite de yol yakınken girmeyin ya da gelin kendiniz görün banane ya.
çok çalışın. test çözmeyince yetişmiyor kodumun sınavı.
raat olun. bakın rahat demiyorum raat diyorum.
derse oturduğunda kalkan şey senin erkekliğindir. sakin ol, ona sahip çık, bırakma yaban ellerde.
sınav sabahı açın war ensemble, angel of death gibi gaza getirici şarkıları dinleyin ve içinizdeki o savaşma hissiyle dalın gitsin sınava. Ayrıca (bkz: holy wars) (bkz: blackened) (bkz: scavenger of human sorrow) (bkz: destroyer of the universe) (bkz: for victory or death) (bkz: embody the invisible) (bkz: jotun) (bkz: fermented offal discharge) metal müzik candır.
sakin olun ağlayan salak kızlarla dalga geçin sınav solonuna en yakın tuvalete 2 kere işeyin sonra zamana aldırmayın hızlıca bildiklerinizi döşeyin emin olun sakinlik en az 10 net ekstra getirir.
Girmeyin.
gerekmeyen tavsiyelerdir.

ygs ye girecekseniz sıkıntı yok, ygs girecekse durum sıkıntılı.
heyecan yapmayın. olmuyorsa zorlamayın lys var. baktınız yine olmuyor, ertesi sene var. sene kaybınız olacağını düşünmeyin.
okunmuş birşeyler yeyin. Pirinc, bulgur, şeker vs..