evet embesil olan "onlar"
suçlu olan "onlar"
on sekiz yaşında olup ideoloji benimsemek zorunda kalan "onlar"
yandaş medyada iplenmeyecek olan "onlar"
yakında joplanacak olan "onlar"

http://sondakika.com/habe...enc-kendini-asti-2657553/
sınava giren herkesi liseli sanan insanlarca eleştirilen kişilerdir.
(bkz: terörist)

not: ben değil rte diyor.
adamlar haklı.dewam edin.sesiz kalmayın.cemaatler tarikatlar anasını ağlatacak bu ülkenin. ne bu
herkes zorla müslüman olsun anlayışı!!!
sonuna kadar haklı olan liselilerdir. ülkede ki bütün şehirlerde bu eylem yapılıyorsa durup düşünmesi gereken ''tatmin olmuş'' (!) kişiler vardır.
Sonuna kadar haklı olan liselilere bu tepki verilmiş ya sözlükte bile birşey diyemiyorum artık.
Ne yapsalardı bu cemaatin şifre oyunlarına boyun edip kaderlerine razı mı olsalardı.
Ne yapsalar haklılar Tayyip amerikaya fethullahın yanına.
kendileri için en doğrusunu yapan liselilerdir. zaten hayatlarının en güzel dönemlerini, sınava verip hayatlarından çalmışlardır. bunları karşılıgınıda adam akıllı almak isteyip haksızlığa tahammül edememektedirler. eğer yanlarında olabilseydim, bir dakika düşünmeden kendimi onlarla zincirlerdim.
Bizim lisedeki pısırık hallerimizle alakası olmayan liselilerdir. haksızlığa ve kanunsuzluğa karşı direnen onurlu liselilerdir. olan bitenin farkında olan ve buna karşı ellerinden geleni yapmaya çalışan liselilerdir. ösym'nin şifre yok açıklamasıyla tatmin olmayan, ösym sehven şifre yerleştirildi açıklaması sonrasında da tatmin olanları savunanların yüzlerine türüren liselilerdir. biz üniversite sıralarında hala kpds, ales gibi sınavları düşünürken bizim yerimize de isyan eden nesildir, bizim suskunluğumuzu bozacak olan nesildir.

bazıları onlarla sürekli liseli diye dalga geçerken, onların evlerinde kıçlarını kaldırıp bir iş yapamayacak halde oldukları anlarda sokaklarda sisteme ve hukuksuzluklara karşı örgütlenen liselilerdir. çürümüş sınav sisteminin gerçekleriyle bu yaşta bu kadar acı biçimde yüzleşen liselilerdir.
ne yazık ki boşa kürek sallayan liselilerdir. ne kadar bağırırlarsa bağırsınlar ne kadar isyan ederlerse etsinler yönetim duymayacaktır. duysa da duymayacaktır.