bugün

O denemedir. Boyle seylere kanmayin. Gercektete boyle olur diye beklemeyin.
hiçbir şeydir
bunu kimseyi küçümsemek ya da troll olsun diye yazmıyorum
iyi bir gelecek istiyorsanız, 100 neti havada karada geçiyor olmanız gerekiyor.
gerekiyor ki sıralamanız ilk 20.000 içinde olsun
he o kadara gerek yok abi diyorsanız da
90 net gerçekten iyi bir sonuç.
Ygs de kac soru soruluyor acaba? Bizim zamanimizda ygs yoktu.
Netlerin hangi dersten olduğuna göre değişir. 90 netin 35 neti sosyal bilimlerse bir işe yaramaz. Ortanın altı bir üniversiteye girersin. 90 netin en az 60'ı matematik ve fen bilimleri olması lazım iyi olabilmek için.
büyük beddua alır.
En iyisi denemesi ygs olabilecek insandır. Benim öyle oldu mesele.
Geçen sene denemelerde 100-105 net civarı yapan ben, 2015 ygs'de 85 nette kalmıştım. Dikkat edin. Fazla güvenmeyin.
isteğe göre değişkendir. Orta derecede üniversite istiyorsanız normal sayılabilir.
Her deneme sonrası sonucların asıldıgı panonun önüne gecer saatlerce nasıl basardıklarını düşünürdüm.
Son denememde 144 yaptığım halde gerçeğinde 126 yaptığıma göre netin daha fazla artırılması gereken durum. Zira gerçeği ne feme benzer ne çüke, girdiği gibi açılır da.
Sona doğru 153 net yapan ben için yetersiz kabul edilen nettir.
Gecen sene girdigim denemelerde sadece fondipleyerek gordum 90 neti. Sene basinda 27 netle basladim . Ygs den 380 puan aldim sonunda. Bir halta yaramiyor ygs. Kasmayin o kadar.
Dershane denemelerine asla güvenmeyin. Benim dershane denemelerim 140dan aşağı düşmezdi. Sınavda ebenizin gözünü görüyorsunuz. Lütfen moralinizi bozun ve çalışmaya devam edin. Çünkü o sınav, hiçbir denemeye benzemiyor.
zamanla daha fazla net yapılabilece denemelerdir.
Ben ortaokul sonda öylesine girdiğimde 80 net yapmistim. Sen hàla...
11. Sinifta 80le basladigim 110la bitirdigim ve 12. Sinifta 91le basladigim dusunulurse normaldir.
5 ayda rahat yükselir panik yapmaya gerek yoktur.
Henüz çok erkendir.
Benim yaptığım ilk deneme 95 civarı idi.

Zamanla 152 yaptığım da oldu.

Telaşa gerek yok
sözlükteki liselileri gösterir.
daha yolun basi sayılır. yılmadan calısiniz efendim.
115e çikabilir sakin olunmalidir.