bugün

Bugün bitmesi gereken Başvuru süreci üç gün daha arttırılmıştır.
6 ocakta başlayacaktır başvuruları.
bütün aday arkadaşlara başarılar diliyorum gerçi ucu iyi bir yere çıkmıyor ama.
Hepimize çakacağı sınavmış. Senin bize çakacak kadar zekan olsa zaten mühendis olmazdın tatlım, hadi şimdi git uslu uslu üslü sayı falan çalış..
Adım adım yaklaşan sınav. yaklaştıkça stresi de artıyor. beklentim dershanelerin olmadığı ilk sene olduğu için soruların kolay olucağı yönünde ama aksine ters köşe yapıp çok zor da sorabilirler. tahmin etmek zor.
6 ocakta basvurular basliyor arkadaslar girmek isteyen kacirmasin.
Nerdesiniz dostlar.
Açılımı Yine Gireceğiz Size olan sınavın adıdır.
Sallamak için gireceğim sınavdır. Hatta sınava pijamalarım ile gideceğimdir.
Keyif için gireceğimdir.

Hedef Sözelde bin tm de 5 bin.
hayatımın sınavı..

ya kazan ya da kaybet.
Hala buralarda gördüğümüz sınav. Girenlere bak on birinci nesil. Sonra niye dalga geçiyorsun? Niye geçmeyim. Evet.
Barajı 140tan 150ye çıkan sınavdır.
Başvuru tarihlerini merak ettiğim sınav.

Aradan yıllar geçti ama ortalığın tozunu attırmak isterim. Korkmayın liseliler, rakibiniz değilim.
bu sene oylesine girmenin verdigi rahatlikla sayisaldan ilk 30K girecegimi tahmin ettigim sinav ama oyp kirik kesin 40-50K ya atar beni.
Göte girecek sınavdır.Tabi çalışmayana.
sırf eğlencesine girmeyi düşünüyorum. herkes ecel terleri dökerken onlara bakıp pis pis sırıtmayı düşünüyorum, herkes daha sınavın yarısını bitirememişken sınavdan çıkıp psikolojik baskı uygulamayı düşünüyorum.
Geçen sene istediğim bölümü kazandığım ve şu an okuduğum halde gireceğimdir. Zira herhangi bir puan türünden ilk 100e girip aylık 1,2k burs almak hayallerimi süslemektedir. Geçen sene 34 kişiyle kaçırmak da çok koymuştur.
Emin olmamakla birlikte başvurularının 6 ocakta yapılmaya başlanacağını bildiğim sınavdır.

Not: Sınava tercih yapmak için gireceklere şimdiden başarılar.
Yine milletin feriştahını düdükleyecek olan sınavdır.
Giriş parası 10 tekel birasına eşdeğer olmasa girip 40-50 binden sonraki gençleri "1 tık" üzeceğim sınavdır da, pahalı amk
sonuçlardan sonra burda ilk yüzde, bin tane uludağ yazarı göreceğimiz sınav.
250 puanı bile geçemeyen cahillerin nedense zevkine girenleri eleştirdiği sınav türü. devlet, bana sınav hakkı vermiş mi? vermiş. her gün olsa her gün girerim sanene ulan?
matematik kasanın sınavı içi geçer arkadaşlar.

ben bunu yaşadım, gördüm.
son zamanlar matematik kasın.

başarılar.
bu sene gireceğim.. ay pardon gireceğim dedim girecek olan malum sınav. vereceğim 50 tl'ye yanıyorum ya neyse.
edit: 55 tl yatırılacakmış...