bugün

2010'dan beri düzenli giriyorum.
amaç kazanmak değil trollük.
mutlaka benim yüzümden en az bir kişi altımda kalıp istediği bölüme giremiyor.
doğal hayat trolü nasıl olur öğrenin.
Dileyene taktik verebileceğim sınavdır. Allah yardımcınız olsun.
keşke girseydim dediğim sınav, ben ygsye gireceğim zaman zaten heyecan var uyuyamıyorum, bir de alttakiler gürültü yapıyordu. zor zamandır.
tmcilere rahat sınav çoğu tmci fen çözmüyor, fen puanda getirmiyor, 160 dakikada 120 soru çözeceksin.
mfcilerden sosyal çözmeyende var ama mfde rekabet fazla mfci hedefi varsa hepsini çözmeye hazırlanıyor.
2. sene tekrar girecegim hayatimin en buyuk pişmanligi olan sinav. Sınavdan cıktıktan sonra anneme olan sahte gülümsemem sınav açıklanana kadar en zeki komsu kızına attığım bakış ve sonuçların açıklandığı gü/ ortadan kaybolmam.
sanal alemde soruların çalındığı iddiasının dolaştığı sınav, yarın yayınlarlar.
(bkz: ygs ye tekrar tekrar girmek)
Sınav heyacanını gidermek için bu izlenmelidir
https://m.youtube.com/watch?v=g7uEcZ7CjwY
Binlerce ateist gencin okunmuş pirinç yiyerek gideceği sinavdir.
tutturmuşlar tübitak hazırlayacak diye, lise son sınıf öğrencileri bu hurafelere kanmaz mezunlar da kanmasın. sınavı her sene ösym hazırlar. çok zor olacak diyenler de götünden sallıyorlar kimse sınavın zor olup olmadığını bilemez boşuna endişe etmeyin dedirten sınavdır.

edit: şerefsiz ibneler paragraf sorularında hangi cümle anlatımın akışını bozar diye sorsaydınız e)hepsi diye cevap verirdim şerefsiz köpekler. birbiriyle alakası olmayan cümlelerle paragraf sorusu mu olur bunu da ben mi öğreteyim size, hain herifler. zordu.
Aq matematiğini yapsam yeter sınavıdır.
Onem vermemeniz gereken sinav. Sadece baraji gecin yeter. Tabi okul oncesi ogretmenligi ygs ile aliyor ona girecekler it gibi calissin. Yani benim bildigim bi adam akilli o bolum var ygs ile alan.
zor olacaksa herkese zor olacak, kolay olacaksa herkese kolay olacaktır. önemli olan puan değil sıralamadır, unutulmaması gerekir.

son gün için bir tavsiye vermem gerekirse, hiç bilmediğiniz bir konuyu elinize alın bilhassa matematik. ve genel hatlarıyla gün içinde biraz öğrenin. örnek olarak, sayı problemleri veya mutlak değer, taban aritmetiği gibi konular olabilir. konu aklınızda kalacaktır ve çok zor bir soru gelmediği sürece ki genelde bu konulardan çok ağır sorular gelmez, 1 net arttırmış olursunuz.

konu eksiğiniz çok ise, son günde dahi birkaç konu birden tamamlayarak, 1-2 net arttırabilirsiniz.
of karnım ağrıdı. rüyamda çok uykum olduğu için yapamıyordum hiç bir soruyu.
tekrar gireceğim sınav.dil den hazırlanıyorum ve açıkçası ygs ye hiç çalışmadım. yazar dostlarımın tavsiyesine açığım.
ösym inatçı bir kurum. Soru üretemediğini öne sürerek geçen sene bir soru havuzu oluşturacağını belirtti. Ve sonuç olarak soruları açıklamadı. Bu sene kararından vazgeçmediğini göstermek için geçen seneden bir veya birkaç soruyu tekrar koyabilir. Tahmini olarak herkesin çözmek zorunda kaldığı türkçenin en kolay sorusu olabilir. tüm yazarlara başarılar dilerim.
(bkz: kaynak götüm)
tek burun deliği ve olanca aksırık tıksırık hapşırıkla gireceğim sınav. benim salondakiler yandı valla.

o değil de fen edebiyattan ne okunur la? kenarda dursun deyü 3. diplomayı kasıcam da :W
saatte 100 km ile giden tır gibi çarpıp geçecek sınavdır.
ikinci kez Gireceğim sınav. Matematik geçen sene kolaydı. Umarım bu sene daha kolay olur. Bu arada tavsiyem bu başlığı okumayın. Stres oluyor insan.
Fazla kasmayin sinavidir. Asil sinavin lys oldugunu unutmayin. Ha ygs ye çalisamadiniz ya da kötu mu yaptiniz sakin bunu lys ye belli etmeyin. Ygs si berbat geçip boğaziçine gidenleri bi dinleyin.
Ya amına koduğumun sınavı yeminlen sinirimi bozdu. Ulan sınav tarihi yaklaştıkça netlerim düştü kendimi vurcam lan.
ilk girecek olanları çok heyecanlandıran sınavdır.
görsel

soruları zorlayıcı olacak olan sınavdır.
giren kardeşlerime başarılar dilediğim sınav. süreyi iyi kullanmaya bakın, heyecan yapmayın, allah yolunuzu açık etsin.

edit: imla.