bugün

boku çıkan konuların başında gelen davaların en büyüğüdür. bıktırdınız ulan yettiniz a.q!!!
devamı gelen konularda var tabi;

- alevilik
- fenerbahçe
- beşiktaş
- am
- göt
- meme
- kadın sapıkları
- erkek çükleri

insan bir durur düşünür bu kadar olay varken, asker ölüyorken ne lan bu.
1980' lerden beri ölen onbinlerce genci gördükten sonra bu savaşın hiç kimseye yarar sağlamadığını, tersine zarar getirdiğini gören insanın haklı seslenişidir.

edit: niye eksilediniz şimdi?
iç içe geçmiş,birlikte kutlamalar yapıp birlikte ağlayan halkı yaklaşık son 30 yıldır birbirinden ayırmaya çalışan ve malesef başarılı olan sabotaja karşı yazarın ve tüm aklı başındaki insanların baş kaldırısı.
kürtlere karşı kinimiz nefretimiz yoktur, ama pkk sempatizanı kürtlerin allah belasını versin.
barışa ve hayra yönelik işler yapanların bozguncular tarafından sürekli teröristlikle itham edilmesinin artık gına getirdiği durumdur.
bizden olan herkes türktür.

geri kalanın nefes soluması bile haram.
Böl, parçala, yönet politikasında gelinen son noktadır.
herşeyi bir rafa kaldiralım;

-türk-kürt davaları
-açılım meseleleri
-pkk şerefsizleri
vs. vs. vs...

onca ölen günahsız askerin yaşayamadığı hayallerinin ve ölüm anındaki yaşadığı acıların günahı kimin boynunda...

tüm sorunlar halolsa bile kim geri getirecek o şehitleri geri...
biz de görelim artık kim ödeyecekse ödesin bu bedeli...
(bkz: bir pkk lı leşi bin sevaba bedeldir)
kürtler pkk dan bir ayırsın kendilerini, samimiyetlerini bir görelim, emin olalım kan emicilerle bir kafada olmadıklarına o zaman bir değil on adım atmayan şerefsizdir.
artık her pisliklerinden sonra kardeşlik, birlik beraberlik adına bağrımıza taş basmaktan sıkıldık çünkü. artık bir adım atın bir hele, gerçek niyetinizi bir görelim, kardeşlik mi yoksa ne?
yoksa BiZ DE SIKILDIK BU SAÇMA KAVGALARDAN, ÖLEN CANLARDAN.
kürtlere karsi bir cok kisi kin yoktur demekte fakat gercek hayatta cok ezildiklerini gördüm. kusura bakmayin bu ülkenin insanlari ayrimcilik yapiyor. sözüm herkese degil ama görünen gercek budur.
harbi yeter ulan. yemin ederim sözlükten soğumaya başladım bu muhabebbetler yüzünden. susun lan ampirikukalar. klavyeden vatan mı kurtarcanız. az farklı konulara yoğunlaşın be. gidin burç yorumu okuyun, golf oynayın, garson olun ne bileyim ata binin.