bugün

esra erol'daki kızın az önce sarfettiği cümle. yemin ediyorum gerizekalı bunlar.

devamında da ütü iyi yaparım dedi zaten.
hulk ın ailesinden gelmesi muhtemel kızdır. koskoca binayı çekiyor, hatta çeviriyorsa düşman ordusuna bile kafa tutabilir.
öyle kızlara talip olanlar var. yazık...
görsel
talibinin, analık hariç onları ben de yapıyorum demesiyle göt olmuş kızdır.
bir evi dahi çekip çevirmekten aciz o kadar çok kız var ki etrafınızda farkında değilsiniz. Geçen sene 174000 kişi boşanmış olduğunu hatırlatarak bu söylenenin o kadar da acayip kaçmaması gereklidir. işinize gelirse...
bu geri zekalıların yanında bir de o programı izleyen geri zekalılar vardır, yastayız efenim.
sonra ben niye evde kaldım diyen kızdır.
görsel
efendim annemlerin zamanında komşu kadınlar kızlarını ev hanımlıklarıyla överlermiş.

lakin anamların zamanında bu kızların tasviri "ağııır terzi" cümlesiyle özetlenirmiş.

e komşu teyze içinde önemli olan bu değil midir? oğlana alınan kız eve ekmek getirsin diye alınmıyorsa biçki-dikiş, nakış, yemek, temizlik, ütü biliyordur diye alınır.
@7 - anneannem izliyor, neden izliyon kendine goca mı arıyon dediğimde ise "yok kız eğlencelik oluyo" cevabını aldım. Sıkıntıdan ne yapsın birşey yokki televizyonda ona göre..
boş boş esra erol izleyen insandan daha meziyetli olan kızdır.