bugün

gereksiz yere çok para para kazanan vasat insanlara karşı bünyeyi saran canice bir his.

lan bazen bu tipleri televizyonda görüyorum. laak diye audiden mersodan iniyor. böyle işte boğazda falan villada oturuyor. lan sen ne yaptın ya, neden zenginsin sen amk? kimsin lan sen yarraam? ulan ben o kadar çile çekiyorum para kazanmak için orospunun evladı. sen n'apıyosun? kötü espriler, kötü oyunculuk, kötü şarkıcılık, kötü toptepicilik... kötü kötü kötü.
yersiz istektir. dünyanın her yerinde var böyle insanlar. işin garibi bu insanlar bir gün fakir olabilirler ve o zaman yaşamak ölmekten daha zor gelir onlara.
Bazıları ünlü olunca zengin olur.
Bazıları zengin olduğu için ünlü olur. Eğlence veya basın dünyası gibi isimlere yakınken oluyordur öyle torbadan ünlü.
Sen siktir et onları. Bizim Neşet Ertaş ımız , Erkan Can ımız ne bilim kişiye göre Hayko muz falanımız filan ımız var işte.
Bana da sık gelen istektir. Özellikle kazma halısahada oynatılmayacak top tepicilerin yılda kazandığı parayı hayatım boyu büyük ihtimalle kazanamayacak olmak bile insanı deli eder.