bugün

(bkz: Cem uzana hapis şoku)
(bkz: fiat egea)

yaklaşık yüzde yetmiş beşten çoğu (%75+) türkiya ülkesinin endüstrisinde üretilmektedir.

2020'lere doğru üretilmesi planlanan "ikinci" ulusal otomobil ise adı üzerinde ki, ulusaldır. hakları "bütünüyle" bize iyedir, aittir.
küresel markalar elektrikli otonom araçları üretmeye başlarken biz de bununla oyalanacağız işte.
Türkiyede üretilmişti aslında. Akıbeti için

(bkz: evt s1
2010 yılından beri mevzusu geçiyor, daha fabrika yapmak için yer arıyorlarmış....

ulan akseçmen, artık uyanın lan, kandırılıyorsunuz.

siz kanınca da biz de kanmış sayılıyoruz.
1 nisan sabahı seçim sonuçlarına göre lansmanı yapılacak olan araçtır.
Kardeş çıkacan mı çıkmayacan mı karar ver artık. Bannerlord gibi oldu bu da
Çomar eğlendirme aparatı.
10 senedir çıktı, çıkıyor. Yersen.
Çomarlara afiyet olsun.
Kaporta, lastik, dümen(!) Koymakla olmuyor.

Motor yapmalısın. Yapılmış motoru koyamazsın patenti var. Bu motor ve patent mevzu beni aşar. Bilen biri amlatsın.
tam olarak yerli olmayacağının herkes farkında diye düşünüyorum.
tekerleğin üretmişiz.

ulan tekerlek üretileli 10 bin yıl oluyor.
Ikinci eli yüksek, parçasi bol ve ucuz olur der eskiler.
17 yıldız daha tamponunu bile yapamadığımız. elbet birgün kavuşacağız.
seçim oldukça haber sütunlarında da olsa yollara çıkan otomobildir.
bu seçimde ortaya çıkıp hızlı tren hızında yok olan gündem haberidir.
maalesef türk sanayisinin ve teknolojisinin ne kadar geri kalmış olduğunun bir göstergesidir.
iHA siha atak vs yapabilecek sanayi ve teknolojimiz varda otomobilde niye Yok anlamadım.
Bir türlü argesi yapılıp üretime geçilemiyor. Tübitakın ibnelikleri de apayrı bi konu zaten.
devletimizin yapmaya gerek duymadığı araç , aslında haklılarda ötv kdv cart curt vergisi derken üreticiden fazla kazanıyorlar neden yerli araba yapsınlar ki ?
var olmama konusunda half-life 3 ile yarışabilecek kapasitede olan tek varlık.
kimileri için sürekli yapıyoruz deyip yapmamanın gerçekten yapmaktan daha karlı olduğu ilginç otomobildir.
yapıldı. hacettepeli öğretim üyesinin önderliğindeki bir ekip tarafından yerli elektrikli araba evt s1 isimli bir proje yapıldı 2015 te. maddi destek gelmediği için seri üretime geçilemedi.
tübitak motorunu yapım aşamasındaydı ama proje iptal edildi diye biliyorum.
Yarramı çıkacak arabadır. Türklerin herhangi bir işte başarılı olduğu nerede görülmüş?
2019 da yollarda olması gereken.