bugün

yapabiliyorlarsa marilyn monroe'yu yapsınlar. ben beklerim.
Toyota avensis çünkü corolladan daha iyi.
Mino.
Bilyeler. Bilyeler çok mühim.

böyle vurmayın ölmedik. Yaş aldık birazcık, azıcık.
görsel
* Benetton tribu parfüm

* her renk aşınması zor sedefli ojeler.

* puantiyeli kloş elbiseler

* Bim toz bulaşık deterjanı

* Portakallı 9 katlı gofret

* Şarkı söyleyen freddie baskılı siyah queen tişörtü.
laklak ve leblebi tozu.
Şatapat.
Ruby bisküvi.
ben çocukken doritos'un cep boyunda cipsleri vardı.

yoğun baharatlı şahane bir şeydi.

bir de ruffles acılı vardı o da güzeldi.
insanlık.
Çikolatalı cheetos vardı bundan birkaç sene evvelinde müptela derecedeydim keşke markette raflarda tekrar görebilsem.
walkman, portatif cd çalarlar, piyasadaki en kaliteli dac çipleri ve kuvvetlendirici katları kullanılarak üretilmiş mp3 çalarlar, piyasadaki en hassas cmos sensörleri ve optik lensleri kullanılarak üretilmiş kompakt fotoğraf makineleri ve video kameralar, x86 işlemcilerine sahip pda tipi cep bilgisayarları, kısacası bugün tüm tüketici elektroniği devlerinin minyatürleştirilmiş örneklerini, fahiş fiyatlı, ince ve kırılgan bir tuğla içinde bir araya toplamaya çalıştığı cihazların ayrı ayrı her biri.
beş yıl kadar önce her yerde eti bumbo ya da tadı ona benzeyen şeyleri aradım , aradım ve yaklaşık 2 yıl önce tekrar üretilmeye başladı hatta ilk çıktığında herkes bana eti bumbo hediye etmişti.
Şimdi ise farklı bir şeye takıldım , Scooby- doo bisküvisi vardı üzeri çikolata kaplı ve bisküvinin üzerinde scooby- doo karakterleri vardı.Ona benzer birçok abur cubur denedim ama onun çikolatası da bisküvisi de çok farklıydı.. belki de en sevdiğim çizgi film olması onu bu kadar mükemmel görmeme neden olmuştur. Onu tekrar yemeyi çok istiyorum , duy sesimi Eti .
leblebi tozu eskiden her markette satılırdı ne güzel.
(bkz: nestea cool)
görsel
turbo sakız,
doritos panço.
buğday, misir, et. evet yoksa kaybederiz.
kesinlikle findux marka soslu fındık.
motorola v2288.

görsel
doritos ala turca ofis 3-5.
doritos dippas.
pepsi blue.
pepsi gold.
eti abc kraker.
Algidanın çubuksuz dondurması intense. Çok elit bir dondurmayı.
Sene 99 matrix filmini yeni izlemisiz. Filmde Neo tuş ile açılan kapaklı 8110 kullanıyor. Aradık taradik öyle bir model bizde yok. 8110 var ama tuşa basınca otomatik açılan yok.

Sonra kapaklı bir Panasonic buldum kapak tuşla açılıyor. Uzun zaman kullandım.

Güzel günlerdi. Şimdi büyük ekrana mahkum kaldık. Gerçi ben eski bir telefon kullanıyorum çok da mutluyum.

O telefon vs3 modeli.

görsel
görsel net budur.
(bkz: elvan gazoz)
Riva nın latte li çikolatası.
Lcw nin maymublu switleri.
Sanal bebek.
Tuşlu telefonlar.