bugün

onayla tuşuna basarak.
ailemle girfim en buyum mutluluk budur belkide.
Uyuyakalmışım.
böyle günler insanlara neşe verirken bana nedense hüzün vermeye başladı, kıskanma falanda değil ha başkalarının yerinde de olsam ondan da memnun olmayacaktım , galiba hayattan sıkıılma belirtileri falan olsa gerek, sonuç olarak arkadaşım hoşgeldin izleyerek girdim hiç olmazsa biraz tebessüm iydir...
böyle http://galeri12.uludagsoz...irdiniz-anketi_717783.jpg (bkz: cahit zarifoğlu)
bulent ersoy izleyip en sevdigim arkadaslarimdan biriyle konusarak. dusunsene bulent aplanin yil boyu geceleri beni ziyaret ettigini, ciplak bi sekilde pesimden kostugunu, malinin sallanar.. sustum tamam. midem kaldirmadi.
çay çuğara ile.
girerken mutluydum fakat şuan yine 2014 moduna geri döndüm.
sms yazıyordum amk.. dışarda filan değil. evde.
ev yakın diye davetli olduğum yere gitmek için biraz geç çıktım, hay kafama sıçaydım etiler caddenin kapatıldığını unuttum salak gibi.
arabanın içinde trafikte havai fişek izledim lan çok kötüydü.
Normalde bi plan yoktu evde giricektim ama 11 de bi yere davet edildik orda kuzenler falan kakara kikiri tombala felan o sekilde girdim.
4 aydır ayrı olduğum hatunla barıştım. yuh anasını satayım tam gününe denk geldi.

(bkz: o son birayı içmeyecektim)
Arkadaslarla beraber girdik. Gruba girer mi bilmem. He burada da ictik, eglendik, piyasanin *mna koyduk gorgusuzlugunu yapmayacagim. Ama iyiydi kendi acimdan.
uyuyarak
bir şişe Jack deniels(35 cl.) + iki paket ülker çikolata(fındıklı) + ''arkadaşım hoşgeldin'' adlı televizyon programı(ilk yarısı)
işeyerek girmişim. çıkınca farkına vardım.
Yemek yerken.
Bugün En az 7-8 öğün yemek yediğim doğrudur, hâlâ da açım.

Ve burnuma resmen frambuaz kokusu geliyor. Bildiğin o kadar yoğun geliyor ki tam tadını alacakken ağzımdan alınmış gibi hissediyorum. Bir de duygusal travma yaşatıyor.

Not: her günüm böyle geçmiyor tabi.
arkadaşlarımla rakı içerek.
Kankama seni seviyorum mesajı atarak girdim çok memnunum.
uyuyarak girdim, çokta memnunum. ayrıca sırf harcama olsun diye, özel gün çıkartan kapitalist zihniyetten iğreniyorum. sırf bu gün özel diye kaç kişi sikişmek, içmek, coşmak, eğlenmek istiyor. oysa ki bu sürü psikolojisinden başka bir şey değil. eğlencenin özel bir günü olmaz. ne zaman istersem o zaman eğlenirim.
pringles yerken saçma uydu kanallarında yılbaşı programlarına zapping yaparken kahkaha atarak girdim.
uykulu gözlerle, kafamda saçma bir yıl başı kukuletası, dolmanın getirdiği ağırlık, sakızın verdiği gevşeklik sayesinde, pencerenin önünde havai fişek eşliğinde girdim.

geçen sene sevişerek girmiştim, ama tüm yıl boktan geçti. bu sene klişe bir giriş yaptım, 2015 burç bakımından benim için uğurlu geçecek diyorlar. özellikle beş burç için 2015 güzel olacakmış. terazi, yay, aslan, kova ve oğlak. yorumcuların yalancısıyım.
(bkz: uyularak)
Sokakta.
uyuyarak.

malesef ki uyuyarak.