bugün

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir.yeni yılda sevdiklerimizi sevndirmek bir nebzede mutlu etmek isteriz ve hediyeler alırız...
(bkz: Noel Baba Sfera)
(bkz: Renk değiştiren mum)
(bkz: Kadıfe Kalp Yastık Kırmızı)
(bkz: Mini Şans Ağacı)
(bkz: Masaüstü Takvim)
(bkz: Saat)
(bkz: Kırmızı Kalpli Mum)
(bkz: tek taş yüzük)
(bkz: kurbanlık)
(bkz: kristagraf)
tanrının yapmamızı istemesinde ki sebebi bir türlü çözemeyeceğim olay *
(bkz: kapitalizmin getirdikleri)
olmazsa olmaz bir gelenektir kendileri.
çoğu şirketler müşterilerine jest yapmak için genellikle takvim veya ajanda verirler.ofis çalışanları için bu takvim genellikle masa takvimi olur.tabi zengin şirketler şampanya, çikolata gibi şeyleri göndermeyi tercih ederler ve müşterinin tercihi de daha çok budur. birde aile arası alınan yılbaşı hediyeleri vardır ki bunla genellikle çorap veya atlettir özellikle anneden gelen cinsten. bazı insanların da kırmızı don takıntısı vardır ki bu tam anlamıyla bir NOEL hediyesidir.
Ev arkadaşının yaptığı götlüğe alternatif olarak( istenmeyen misafir (bkz: kokoş abla ve yeni sevgilisi)) ; Evin anahtarı rahatlıyla ün salmış bir arkadaşa (bkz: yıllardır yıkanmamış alkolik bağımlı küfürcü)teslim edilir. Ve ev terk edilir. "Kanka gidin bizim eve yılbaşında yayılın." Ev arkadaşım var misafirleriyle ama umursamayın repliği tahrikkardır. Gecenin on biri göstermesi ile sadık ve arkadaşları iyi yıllar diyerek eve dalış yapar.
Mutlu yıllar olsundur arkadaşım.
göte giren şemsiye açılmaz diye tabir edebileceğimiz ama her yeniyılda açılan şemsiye.
genelde içki olur. arkadaşlarla bir evde buluşma planlanır. herkes hediye olarak içki getirir; yeni yıla sarhoş girilir.
kimi için bir indirim kodudur.
12 ye kadar 1000 TL ve üzeri elektronik alışveriş yapmayı düşünenler özelden mesaj atabilir. Elimde 250 tl indirim kodu mevcuttur.
sözlük içi açık oydur.

sözlük içi sevdiğim, takip ettiğim yazarlara hediye alamadım fakat seri oyladım. hala bitmedi devam ediyorum.

iyi seneler sözlükcüğüm.
görsel
Arkadaşımdan aldığım hediyedir. Yağlı acıbiber turşusu ahaha süper.
benimki tuttur'dan geldi. daha yeni üye olmuştum, ilk kuponumun parasını geri yatırdılar. insan böyle şeyler olunca hem şaşırıyor hem de seviniyor yani.
Şuradaki yazarlardan iş/ev adresi istesem, sapık derler, inanmazlar, oysa ki, hediye vermek ne güzel şeydir, imkan olduğunca, karınca kararınca hediye bırakmak sevdiği insana,

insanı insan yapan ve insan biriktiren bir şeydir.
güncel Önemli Başlıklar