bugün

yapılmaması gereken durum. yeni yazarların morale ihtiyacı vardır. ve bir hoşgeldinin esirgenmemesi gerekenkir.
çok büyük bir kısmınızın yaptığı ayıp. bir kişi hoşgeldin dedi koskoca sözlükte
(bkz: yeni yazara hoşgeldin deyip kolonya tutmak)
görememek ya da fenerli olduğunu anlayamaktan kaynaklanabilecek durumdur.
Sözlük yazarlarının belki de farkında olmadan yaptıkları ayıptır. Halbuki insan istiyor şöyle birileri de nick altı entry olarak hoşgeldin, beşgittin, way efendim sizin gibi yeni nesilleri görünce yaşlandığımızı hissediyoruz gibi şeyler girilsin istiyor. Bu vesileyle bana hoşgeldin diyerek misafirperverliğini göstermiş olan vincent vega 'ya teşekkürü bir borç bilirim.
Belma17 nickine sahipsenin kesinlikle başınıza gelmeyecek hadisedir.
Kalıbımı basarım , yemin ederim , kurban dahi keserim o kadar ciddiyim.
şunu da anlamış bulunduk ki, tamamen farkedilmemekten kaynaklanan bir durummuş. bir ses ettiğinizde, yakından uzaktan aksi sedalar kaplıyor gökkubbeyi. e o zaman bize de söylenecek tek laf kalıyor, hoşbulduk, safa bulduk.
hala çaylak olarak kaldığım için kimsenin bana merhaba diyememesi.
yeni yazarın farkedilmesiyle son bulan hadisedir. herkes hoş gelmiştir ve herkes hoş bulmuştur aslında * ama biri hoş geldin desindir neden eli boş geldin diye çocukluğumuzdan kalma espriler bile yapsındır aranır bunlar aranır, bir hoşgeldinin kırk yıl hatırı vardır efendim. deneyiniz görünüz.
hanzoluktur.
(bkz: cık cık cık !)
(bkz: acıma yetime)
insanın şevkini kıran bir olaydır. ayrıca farkedilmediğimden başıma gelmiş olaydır. yazar başlığımı açan pilotmont bunun dışındadır.
beklenenlerin varolduğunun bilinmesi gerektiren durumdur.
(bkz: ayıp ayıp)
gerçekleri görmesini sağlamaktır.
ayıptır , günahtır .
yaşadım çok kötü bir durum.
çok ayıptır,günahtır kötüdür..
en çokta yazıktır lan.

(bkz: fatrix)

ben kör genç bir dilenciyim sokak sokak gezerim, beni gören zenginlerden birazcık yardım isterim...
Su an icinde oldugum durumdur. Yaziktir bana. Bir de o yetmezmis gibi nickaltinda bana ayar vermeye calisan bir yazar da vardir. Vallahi ayiptir. (bkz: yapmayin abiler)
(bkz: adab ı muaşeret)
gerek yoktur heves kırmamalı, moral bozmamalıdır. Durmak yoktur yola devamdır.
başlığıma budamı gelecekti diyecene başıma budamı geldi demek daha mantıklı denilesi durum hal vaziyet.
ayıptır, günahtır, her merhaba, hoş geldin bir sevaptır.
hoşgeldin mi ? o da hangisi.