bugün

uzuuuun suredir olmayan.
henüz var olandan ayrılmadan bulunan kişi.
Başkasının eski Sevgilisidir.
bir süreçtir.

tanışmak, tanımak, yeni bir serüvene başlamak... adeta yeni bir yola koyulmak gibidir. keyiflidir filan ama zordur da.
ilerleyen zamanlarda yeni dertler ekleyecek zat-ı muhteremdir. Hoşgeldin sevgilim
eğer eski sevgilinin unutulmadığı döneme denk gelmişse endişe verebilecek sevgilidir..ama suların durulduğu bir zamana denk gelmişse o zaman olay çok daha farklıdır..'gerçek mi yoksa kendimi mi kandırıyorum?' sorusunu bir kere bile sordurmaz..aklınızda sadece 'o' vardır..eski kavramını hayatınızdan çıkarırsınız..ve 'bunca zaman neredeydin?' dersiniz..oysa zamanlama harikadır..olması gereken zaman ne biraz erken ne de biraz geçtir..şimdi tam zamanıdır..
heyecandır, harekettir, enerjidir.
eski sevgili nin gölgesinde kalan üvey evlat muamelesi gören kişidir. üçlemenin son filmi gibidir iyidir ama ilk film kadar beğenilmez.
Eskisini aratmaması gereken bu mertebeye yeni erişmiş hatun kişiliktir.
yaz aşkı olarak bekliyorum bu aralar.
yeni ümitler yeni heyecanları aradığımız ilişkinin adıdır.
istemediğim şey artık. bıktım.

ama birazdan kalan 2 ayımı birlikte geçireceğim kişinin konumudur.
Asla kendinden öncekilerle kıyaslanmaması, karşılaştırılmaması ve anılmaması gerekedir.
eğer bunun eskisi varsa ki vardır. yenisi çok zordur aynı diyaloglari,aynı gulumsemeleri,aynı yerlere gitmek, aynı opusmeyi yapmak çok zordur hep eskiyi hatırlatır lost izleyenler bilir "desmond" gibi geçmiş ve gelecek arasında sıkışır kalırsınız çok zordur yeni sevgili ilk başta çok güzel gelir ama çok zordur.
"unutmayın unuttuklariniz hatirladiginizda unutamadiklarinizdir"
Genelde eski sevgilinin huyları aranır.
Keşif gerektiren adadır.
mümkünse fedakar olsun hadi olmadı samimi olsun o da mı yok yalan söylemesin.
arkadaş bugüne kadar seçiciliğimi sikim. karpuz gibi şöyle bi elime alır savaşa katılmayan tripli ''acillehus'' edasında vurur sesini dinlerim hah bu iyi der çıkarım ama içinden afedersin yarrak gibi bişey çıkar.

bu sefer kararlıyım ama ''one'' sendromu var psikolojide bilen bilen ilk aşkı özelleştirme unutamama durumu.
işte onu yenmek için en az 10 kadınla çıkmam gerekiyormuş ben demiyorum kitap diyor o yüzden 10 adet güzeli seçmek üzere aşağıdaki linklere bakın.

şaka lan şaka varda paylaşmam.
memelerini görene kadar meraktan öldürür. en tahmin edilemez parçadır sonuçta.
inşallah gideni aratmayacak sevgilidir.
bana da nasip olmasını istediğim kişidir.
(bkz: yeni am)

yeni dertler, yeni tripler ve sikişten uzak bir kezban aşkı olabilitesi yüksek bir tanımdır kanımca.
gelip geçicidir önümüzdeki maçları bakmamız gerekir.
sizi ortamınızdan uzaklaştırıp sadece o varmış gibi yaşamanızı ister. gurubu böler parçalar siker atar hiç acımaz bile.
arkadaşlarımla sevgilimi tanıştırıken işte "yeni sevgili"m ibaresini kullandığım için sevgilisiz kaldığım ibaredir.
dipçik: gençler siz yapmayın bu yanlışı.
aniden tarumar eden. yeni düzen ona göredir artık.