Genelde yeni nesil de var olan problem.

Ne zaman böyle gavur oldu bu nesil böyle.

Din ile derdiniz ne oglum sizin. Atese girmeye ne kadar da meraklisiniz.
Müslümanım deyip hırsızlık yapacaklarına, müslüman değilim diyip bir karıncaya bile zarar vermeden yaşıyorlar.

Yakacaksa da yaksın.
kafirliğe gelmeden önce

dahi anlamında olmayan -de eki birleşik yazılır. dolaylı tümleçtir.

ilgi zamiri olan -ki eki de birleşik yazılır. *nesildeki* amk.

önce kendinize, sonra da milletin dinine, rengine yorum yapın hehehe.
inanin ki bu kafirler için uzuluyorum. Ama hakkinda kafirlik hukmu yazilmis kisiye en yakinim bile olsa uzulmem.

Ne diyor rabbimiz.

Keske Allah in azabinin çok siddetli oldugunu bilselerdi.
Son 18 senede allah, kitap, din soczuklerini agizlarindan dusurmeyenlerin en buyuk hirsiz ve subyancilar olduklarini gorerek buyumelerinden olsa gerek.
Türk gençleri din konusunda maalesef benden bile fazla hatta üstdüzey cahil. Eğitimle de alakalı sanmıyorum. Ayrıca iyi bir okulda okuyor olmak doğru dini seçmek anlamında gelmiyor. Bir çok kişi işine geldiği için ateist oluyor. Araştırıp mantıklı değil diyip ateist oldum diyenler eminim çok az.
Sen önce "de" ve "ki" ekleri ne işe yarar, bunlarla ilgilen mal! Biz senin pislik saçan ve bir o kadar da faydasiz imanına şahit oluruz.
O kadar kaybedecek bir şeyi olmayan bir nesil ki o kadar olur işte. Bu dünyada gülmeyen yüzüm başka bir evrende de gülmesin.
Eskilerdede var öyle birşey, kendimden biliyorum.
Bok vardı dinimi daha iyi öğreneyim diye kuranı defalarca okuyacak. Böyle görüp içindeki saçmalıkları çıkarsın işte dinden.oh olsun bana .
dindar bir insanken direkt ateist oldum. bilimsel gerçekler ile tanıştım. eski nesillerin inançlı olmaları cahil olmalarından kaynaklanıyor. başka bir açıklaması yok. benim bildiklerimi bilseydiniz hepiniz ateist olurdunuz.
işsizlik problemi kadar büyük bir problem değildir.