bugün

görsel

Kahkaha attiran biodur.

O dil ve damlacıklar ne anlama geliyor. Terbiyesizlik !.
hah ben de onu sordum içimden... o dil ne?
konuşma desin lan biri bana noolur.
12'sinde yiyişmeye başlayıp 13'ünde damat bey ilk bombayı bırakmış sanırım. ya da 12'sini 13'üne bağlayan gece bir cima eylemi gerçekleşmiş, ön sevişme 12'sine final 13'üne denk gelmiş.

ben öyle yorumladım. uzmanlarımızı göreve çağırıyorum yine de.
kün fe yekün. yazısı. sekmez.
Ağa bir tane gördüm nisanladıkları ilk günden çocuğu olana kadar özenle Yapılmış kronolojik bir sıralama gördüm miden bulanır öyle bir saçmalık.
bu ne la bu ne akahaahahahshshahs amk salak karısı!

durun tercime edip geliyorum ahahahaha.

11.05.2015 - bir işe başlıyor sanırım burada. o herif de burada çalışıyor olmalı.
23.06.2015 - tanışıyorlar.
17.082015 - baya yakınlaşıyorlar. flört gibim bir şeyler.
07.09.2015 - sevgili oluyorlar ama sevişmiyorlar. ya erkek baya yavaş ve salak ya da kız gösterip elletmeyen bir kezo.
23.01.2017 - ailelere el ele poz verip cümle aleme duyuruyorlar. 2 yıl iyi saklamış turşuluk kezo.
12.02.2017 - öbüşüyorlar. kız hayatında ilk defa öpüşmüş olmalı ki tarihini unutmamış. kezo olmak zor iş azizim.
13.02.2017 - ilk öbüşmenin tadına varan bu ayarı bozuk iki dingil hemen ertesi gün sevişiyor. ne kadar da ayıp. aileleriniz görüyor lan bunu.
30.03.2017 - 1,5 aylık test sürüşü tadındaki sevişmeli günlerden sonra evlenmeye karar veriyorlar ama sanki iş anlaşması gibi olmuş.
18.08.2017 - yüzükler takılıyor.
21.09.2017 - nikah kıyılıyor.
05.01.2017 - uzun bir para toparlama sürecinden sonra düğün yapılıyor. evliliğin hatırı geçeli çok olmuş, cicim ayları bitmiş ama bu iki dingil kel alaka düğün yapıyor.
17.07.2018 - ürememesi gereken bu ayarı bozuk iki dingil kendileri gibi bir primat dünyaya getiriyor.

günümüz - bu kezo kocasını aldatıyor.
her şeyini paylaşmaya ne gerek var ablacım hahahaha.
ooo sikişmişlerrr...
hayırlısı kızlar ya en beklemediğiniz anda oluyor.
her 13 şubat'ta ejakülasyon yıldönümü kutlaması muhtemel yeni gelinin instagram biosudur. bir gün daha bekleyip sevgililer gününe denk getireydin bacım, ikisini aynı anda aradan çıkartırdınız. yalnız beyninde var olan beş nöronla hiç üremeseydin iyiydi. genetik denen bir şey var sonuçta. o çocuk büyüyünce eğitecek öğretmenlere yazık. öğretmenleri falan da geçtim direkt çocuğa yazık.