bugün

evvet cağnım sözlük, bir arkadaşım böyle bir girişim yapacak. önerilerinizi bekliyorum.

edit: mehtap çiçekçilik efendime söyliyim orkide çiçekçilik gibi çiçek isimleri olsun istemiyoruz.
gül çok pahalıymış ama ya neyse tamam bakarız .s.
Son çiçekçi. Son ütücü misali. Hayırlı uğurlu olsun. Böyle bir zamanda tükkan açma cesaretinden dolayı cesur yürek de olabilir. Bilemedim şimdi.
Köşedeki çiçekçi.
Seksi bambu çiçekçilik.

Sordum sarı çiçeğe çiçekçilik.

Güldür çiçekçilik.

Bunlardan birini seçebilirsin. Hayırlı olsun.
nazlı çiçekçilik.
yaratıcılık özellikleriniz +9 yapmaya çalışırken yandı mı arkadaşlar bu nedir ya :d?
Sana gül bahçesi vadettim çiçekçilik.
her şey olur. Dükkanın bulunduğu sokağın ismi bile. Önemli olan hizmetin kalitesi.
GÜL iSTAN.... çok güzel duruyor di mi................
True çiçekcilik yap.

True yi de işe al.
belki kısmeti açılır. Yazık yaaa. Ne olacak bu adamın sonu. Her koldan seferber olduk. Evlendirecez olum seni kaçış yok.
çiççekk.
flower me
Altinada •aşk benle burda • yazarsın.
Gülistan olabilir.
Edit: 100 Tlyi veren isim hakkını alır.
'Çiçekhane'. ' Trend çiçekçilik' .isim hakkı karşılığı bir adet kaynana topuzu yada tavşan kulağı kaktüs istiyorum.
Satacağınız çiçekler kime hitap edecek, bu çok önemli. Mesela hastaneye yakın bir yerde çiçekçi açıyorsanız şifa çiçek, uzun ömürler çiçek, geçmiş olsun çiçekçilik, sağ selamet, çok şükür,huzur, sağlık çiçek vs. Olabilir. Sosyetik bir mahalleye açacaksanız mutlaka yabancı isim olmalı. Zenginler yabancı adı (Fransızca, ispanyoca veya ingilizce) kalite ile özdeşleştirirler, sürekli yabancı marka giyme takıntıları olduğu için. ingilizce "kalbe dokunuş" duygu damlası veya sezginin rengi gibi bir ad verebilirsiniz. Açacağınız çiçek dükkanı işyerleri, üniversite vs. Yakınsa o zaman adını ona göre değiştirirsiniz. Zafer, zirve,
üstün, başar,kariyer, akademik çiçek gibi bir adı olmalı. Yani müşterilerin duygularını hedef almanız gerekir. Ya da nerede çiçek dükkanı açacaksanız önce o sokağı, yan sokağı, çevreyi gezin.. çevrenin ve şehrin tabelalarına bakın, ne tür adlar var. O şehrin nabzını belirleyen isim ne, insanların geneli nelerden hoşlanıyor?milliyetçi bir çevrede çiçekçilik yapacaksanız vatan, millet, bayrak, istiklal .. vb. Bir isim kullanabilirsiniz. ingilizlerden ders alın, Türk petrol ingilizlerin. Vatan konserve de öyle * ya da şaşırtıcı, sıradışı olana merak dikkat çektiği için çilek çiçek gibi bir isim verebilirsiniz.
Doğa düşmanı.

Sizin için koparıyoruz..
5 yaprak.
Taksi . Çiçek taksiye ithafen yapılır bence .
Kenevir flower shop.
Altın çiçek....
Ayçiçek.

Çok değerlenir..
Çicekci onur.
FlaVIRCI.
fake çiçek.