bugün

Sevgilik ve flort gibi seylerle, kendisini duygusal gorenlerle cinsel hayat yasamanin farkini bilen erkektir. Neyse herkes kafasina gore yorumlayabilir.
Erkeğini bilmem ama kadını çok kerizdir. (bkz: ben)
Kırılmaya müsait cam gibidir.
Başka zaman başka bir yerde karşılaşmak üzere.
Zeki, romantik ve az biraz sevişgen olurlar.
Allah zaten belamızı vermiş bari siz vurmayın bre haydutlar.
içinde bulunduğum burç grubudur. Çoğu hatunun gözünde evlerden ırak erkeği olarak bilinirler.
Cok duygusal diye adlandirilmis. En yuksek duygusalligim libidom. Vereni cami avlusunda, vermeyeni de triplerle severiz.
En iyi burç erkeklerde,aksini iddia eden seks hastasıdır.
Balıklar daha kötü garanti ederim. Kan grubumda negatif tam bir loserım. Ama herkes beni tanıyınca kanları kaynar orası ayrı.
duygusal olan daha çabuk ağlama eğilimindeki erkeklerdir.
(bkz: burçlara inanma saçmalığı)
(bkz: fal bakmak)
Çok duygusalızdır. Misal ben ne zaman gün batımı görsem 10 kiloluk dumbella sarılıp ağlarım. (bkz: swh)
Bir koç burcu erkeği değildir.

Aah ah, bilemedik değerini.
Aldattığı eski sevgilisini stalk'layıp takipleştikten sonra kızın birkaç saat sonra kızın takipten çıkması sonrası hiçbir fotoğrafını beğenmeden takipleşen erkek. Şimdi takipleşiyorlar mı bilmiyorum. Gevşek erkektir.
Fluoksetinin hastasıdır.
Eski sevgilimin koç şu anki sevgilimin yengeç burcu olması ilişkiler konusundaki kararlılığımı (!) gayet net gösteriyor sanırırım..

Koçlar otoriter ve sertken yengeçler çok duygusal, allahım help..
--spoiler--
duygusal olabilirler fakat ketum davrandıkları için bunu belli etmezler. çok bilmiş tavırları, kendilerine aşırı güvenmeleri, inatçılıkları, çok esprili olmaları, birden sinirlenmeleri, bir türlü ciddi olmayı başaramamaları ve annelerine düşkünlükleriyle bilinirler.* el sanatlarında becerileri takdir edilesidir. eğer yay burcu kadınıysanız fersah fersah kaçın derim ben. iki inatçı insan bir ilişkiye fazla geliyor. soğuk savaş başlıyor.
--spoiler--
eniştem de bu burçtan ve aynı böyle birisi.
Anlaşması zor erkektir. trip atma, laf sokma, çabucak alınma, her şeye gücenme gibi huyları vardır.

Ama iyi bir ebeveyn olurlar kendileri. Çocuğumun iyi bir babası olsun derseniz yengeç burcu erkeği iyi bir seçenektir.
sevecen, merhametli, hassas, biraz kibirli, eleştiriye kapalı ve kolay gücenip darılan insanlardır.
Yengeç mi senden yılanlık seziyorum ama neyse.
kerhaneye girerken yan yan yürürler bunlar. çıkarken düzelirler.
Manipüle edici, yalancı, sinsi, düzenbaz, hain, bir dediği bir dediğini tutmuyor. (Bunlar tabiki yengeç erkekleri için geçerli). iyi bir arkadaş olabilirler ama ASLA bir eş adayı olamazlar nett
görsel

Yengeç burcunun öylesi böylesi mi var ya. Bana yakıştırdığı çocuk yengeçmiş.. Olmaz olamazz.
Aşırı romantikliğiyle yıpratır. Bir de çok takıntılı oluyorlar her şeyde bu niye böyle şu niye böyle olmadı. Kes lan erkek ol biraz dedim arkadaşa. Sustu.