Kafayı yiyeceğim bu eskilerden gelen gelenek yüzünden.
Ne zaman dedemlere ziyarete gitsem ve yemek yesem, sofradan kalkmadan illa o karpuz yenecek! istemiyorum diyorum zorla bileklerime kelepçe takıp yediriyorlar!
soğuksa çok güzel gideceği kesindir.
(bkz: alla alla)
Sırf gelenek olduğu için saçmalık olarak görülen şey. Örf adet düşmanlığı çıktı bir de başımıza.
Şekeri 678 e çıkarır. Afiyet olsun.
haklı isyandır.
ekmekle makarna yiyen cahillerin yaptığıdır. eski kafalı işte ne beklersin. bilmezler insülin nedir ya da kan şekeri nedir ne değildir. yok sağolun ben yemeyeyim dersin meyvağğ iyidirr la yeğenimm bol bol yeyin deyo ya dohtorlarr. bu geri kafalı cahiller anlamaz da belki anlar diye söylersin yemeğin üstüne pek doğru olmaz kan şekerini yükseltmeyelim sonra rahatsız oluyorum. doğal şeker buğğ doğal şekerrrr hade bakk yemedin doğru düzgün diye tıkıştırır ağzına ağzına. he doğal şeker a q vücudun 15-20 gram fruktozdan fazlasını karaciğerde yağa dönüştürdüğünü bilmez cahil. hadi meyve yiyeceksin karpuz gibi en şekerli meyveyi yemek neyin kafasıdır zaten ekmek-makarna yiyerek kan şekerini allah katına yükseltmiş halen meyve yemeye çalışıyor. bu gibi tiplerin bilinen diyabetik bir sorunu olmasa da karbonhidrata abandığı için insülin-yağ ilişkisi hepsi de göbekli tiplerdir. (bkz: gizli şeker)