bugün

hiçbir mahlukta görülmeyen iticiliktir. şempanze bile daha asil yiyor muzunu.
yemeği aynı şekilde yiyen aslan olunca karizmatik, gücün simgesi vs vs olurken, sözkonusu erkek olunca ortaya çıkan sözde iticiliktir.
http://galeri.uludagsozlu...yemek-yiyen-insan-341767/

ağzına ıslak banyo terliği ile vurulması gereken erkektir.
insan dışı bir varlık gibi yiyorsa olabilir öyle bir iticilik. onun dışında olmayan iticiliktir.
http://www.youtube.com/watch?v=VQMgKcffTFY
yemek yerken ağzımı açamıyorum . açtığım zaman şapırdatıyorum . Bende itici gruptayım . ama şapur şupur yemesi de zevkli canım .
edit : ha kadınlar erkekten daha zarif bunu kabul ediyoruz zaten . ama cümlesinde hayvan gibi ve pis diyen bir kişinin benim şapırdatmam karşısında ne kadar zarif olduğunu sizlere bırakırım nokta .
yemen yiyen kadın iticiliğini ileri sürenleri kabullenemeyen insanın kişisel görüşten öteye gidemeyecek önermesidir.
Erkek dediğin aç oturur, yemek yediği nerede görülmüş? Hayatımda böyle iticilik görmedim.
Beslenme ihtiyacını giderdiği için çok iticidir (!)
bu durumu çok farkında olmadan abartanlar fazladır elbette fakat uyuz uyuz çene yapacağım cümle kuracağım diye önünde ki yemektene bir haber olan bayanlarda var. ye lan işte sus bi amk dedirtir.
Ne yani yemehdemi yemiyah?
Yapılan her eyleme bir kalıp belirlemek sizcede çok kısıtlayıcı değilmi? Ben o grupdayım bu başlığı görene kadar öyleydi ve bundan sonrada değişen tek şey yemek yerken bile blr diğerinin bundan rahatsız olabileceği bir pay çıkarması düşüncesinin var olduğunu bilmek olur.
iticiliğin dik alasıdır. yemek yiyen erkek mi olur ? şahsen ben yemek yemiyorum, oksijenle doyuyorum.
+bu akşam yemeğe çıkalım mı
-olur ama sen yemeyeceksen
+hönk!?!
40 yıla yakın zamandır yaşadığım şu hayatımda aldığım iltifatlar genelde yemek yememle ilgilidir..."otur karşısına izle","bu adam yerken iştahım açılıyor","böyle temiz yemek mi yenir" ve türevi bir ton iltifat duydum...bu arada inanmayanlar, benimle bu güne kadar tanışmış ve yemek yemiş yazarlara sorsunlar...ya da buyurun gelin birlikte yemeğe çıkalım kendi gözlerinizle görün...kıps...
yahu yemek de mi yemeyelim abicim? betimleme yok bir şey yok. ne istiyorsunuz bizden?