bugün

insanın tepesini hoplatan kadındır.

her gün yemek mi yapılır mış diye soran da vardır.
ileride "tek eşli olmak zorunda mıyım ?" diyecek olan adamın karısıdır. Akıllı olun biraz...
Dayağı çoktan hak etmiş kadındır. Bir güzel dayak atılıp yemek yapmak zorunda olduğu anlatılmalıdır. Halâ yapmıyorsa boşayın o karıyı yada kuma getirin akıllansın.
Tabii ki zorunda değil. Hiçkimse hiçbir şeyi yapmak zorunda değil. Bunu diyen kadının önüne kendi yaptığınız bulaşık suyuna benzer çorbayı, lapa haline gelmiş yemeği ve de pişmemiş makarnayı koyarsınız. Yiyebiliyorsa yer, ortalığı da iyice dağıtırsınız yemek yaparken ki size "aman bırak bırak ben yaparım. " desin.
Eşine acıyacağım kadındır. Hangi durumda olursam olayım kurmayacağım cümledir, üslup yanlıştır.
estağfirıllah hiç olurmu sultanım ben size hizmetçiler tutarım.
ulan benden haftada 200 tl market parası alıp yemek yapmayacak kadını bütün yutarım.
Doğru söyleyen evli kadındır. Hele de çalışıyorsa, neden yemek yapmak zorunda olsun?
Baş üstüne koyulur öyle kadın.

Gerekirse ayağına süpürge olunur.

Evlendiğin insan sonuçta her türlü saygıyı hakeder.

Ve bu ölene kadar devam eder.

Bu hürmeti gören kadın bırak yemek yapmayı seni kral gibi yaşatır.

Velhasıl sorun saygı hurmetten kaynaklanır.

Saygı sevgi görürse dünyanın en iyi hanımı olur.

Bir tavsiye ;)
zorunda değildir.. az ye uşak tut kendine.
Normalde eşitlik, iş başa düşünce pozitif ayrımcılık isteyen kadındır.
Zorunda değilsin.
Sizin evde yemeği babanız mi yapıyor?
Silkilip kendine getirilmeli ve sakinleştikten sonra birlikte mutfağa girilmelidir. O yemek yaparken belinden sarılınmalı ve boynuna ufak ve şımarık Öpücükler kondurulmalıdır. En fazla 1 saate yemeğiniz hazır.
bu ifadeyi kuran her halükarda hatalıdır

ya kocası hayvandır boşamadığı için hatalıdır

ya da kocasına insan gibi konuşmadığı için hatalıdır.
Doğru söyleyen kadındır.

Zorunda değildir.

Kalk kendin yap aq.
Kocası 'eeee ben seni niye aldım o zaman' derse gıkını çıkaramaz.

Seks her yerde her zaman kolayca bulunabilen bir şey artık. Eğer çocuk düşüncesi yoksa evlilik erkekler için büyük salaklıktır. 50 yaşındaki adam 22'lik dilberleri tavlayabilir. Ama 50'lik kadın en fazla 37-38 yaşındaki adamlarla kısa süreliğine sevişebilir.

Hasılı kelam; eyy erkekler evlenmek gibi bir salaklık yapmayın.
Mantıken bu cümleyi kurmak zorunda kalmamalı zaten. Kadın, hiçbir ev işini tek başına yapmak zorunda değildir, Özellikle çalışan kadınlara eşi evde her işe yardım etmek zorunda. Herkes kendine gelmeli evleniyorsunuz, kendinize özel hizmetçi tutmuyorsunuz.
üslupta sıkıntı yaşayan kadındır.

bence en güzel şey erkeğinin ona "yemeklerde hep senden oluyor, bugünde karnımızı doyurdun" gibi latifelerle kadının bu ağır sorumluluğunu(ev kadınlığı) bir nebzede olsa hafifletmektir. burada anahtar şu zannımca. onun rutinlerini sanki birer lütufmuş gibi karşılarsanız yani davranış olarak veya söz olarak o zaman işte karşılıklı anlayış ve sevgiden başka bir şey çıkmaz ortaya.