bugün

özendiğim durumdur. Sessiz sedasız takılır kafasına göre hatta bu ortam bende yaratıcılığıda geliştirir. Bi roman yazarım lan ben bu ortamda.
bira yerine bell's konulursa benimdir amk.
Sigara ve bira ikilisi artik standart bi olay haline gelmistir. Hayatinin her aninda vardir onlar. Yalnizliktandir belki de. Yalnizligina bu ikilide yetemez zaten, hic biseyin yetemeyecegi gibi.
Aynı anda nasıl yapacak ki onları? Ben şahsen hemen yakarım yemeği.
Benimde hayalimdeki yaşam. Evden işe işten eve. Kimsenin dirdiri, çenesi yok. Tamamiyle özgür bir ortam. Arada birde arkadaşı cagirirsin onlada bir sabahlarsin. Ohhh mis.
Çok da özenilmemesi gereken durum. Üç yıldır neredeyse kelimesi kelimesine bahsedilen hayatı (dışardan mı söylesem ikilemi, tavuk sote ve balkon esinti dahil) yaşıyorum. Belli bir süre sonra derin bir boşluğa düşürüyor insanı. Hersey boşuna imiş gibi, amaçsızlık..

Selam olsun bu arkadaşa ve böyle yaşayan arkadaşlara. Cansınız.
Bunu söyleyenlerin cogu ileride yerinden kalkmayan tiplere donusuyorlar.

Ama yine de yakisiyor erkekler mutfaga, sanirim bu tarif edilen şeyi saatlerce izleyebilirim *
Yemek ocakda pişerken Rakı içip, ufak ufak peynir tırtıklayan adamla takılmalıdır.
o erkeği izlemek büyük zevk verir ve izlerken de aşık olunur.
Boyle insanlar genellikle yalnizlikla dost olmus insanlardir. Evin dağinik olmasi ise kişiye ve duruma bağlidir. genelde düzenli olurdu benim evim bazi zamanlar dişinda. o zamanlar ise kahrolsun kahrolmasi gereken kahrolasica şeyler modunda olup her yonden sağlam dağitilan zamanlardir.
an itibariyle içinde bulundugum kategoridir. dısardan yemek söylemeyi düşündüm bi an. ne telefonla sipariş vermek için biriyle konusasım var ne de paketçinin yüzünü görmeye. anlık bi ses dahi istemiyorum su an. pişmekte olan yemeğim, biram, sigaram ve yalnızlıgımla iyiyim ben.
bi taraftan pişirir bi taraftan etin pişen kenarlarını hüpletir biraya meze anlamında.sağ elde maşa sol elde sigara tutarlar.
çok fazla film izlemiş batı özentisi bir tiptir. uzaktan shameless'taki lip gibi gözüktüğünü sansa da çapulcunun teki olarak gözükür havalı değil, boş beleş işe yaramazsınız yani açık ve net.
o yemekten hayir gelmez, bi şeye benzemez.

guzel,lezzetli yemek yapmak ciddi bir istir. soytarilar guzel yemek yapamaz.