bugün

bekar erkeklerin birçok alanda uzmanlaşmak zorunda olduğu bir gerçek. ev işleri ve yemek tamamen bu katagori içinde. efendim bu erkek ermiş, olgunlaşmış sayılmaz sanki bir bukalemun gibi ortalığa adapte oluyordur sadece. çünkü bu erkeklerin çoğu hatunlarını aldıklarında ne yemek ne de ev işinin ucundan tutmuyorlar bununla da kalmayıp ben anlamam diye yalan söylüyor. araştırma sonuçları böyle söylüyor. eğer bu erkek evlendikten sonra da hatununa yardım ediyorsa o zaman nirvanada demektir.

şimdi yapılan bir araştırmaya göre bekar erkekler, evli yaşıtlarına göre stres ve yorgunluk kaynaklı daha fazla yıpratmaktaymış işte bu yüzden herhalde birçok kadın bekar erkeği sokak kedisi, evli erkeği evcil ev kedisi gibi görüyor.
Yemek yapamayan bekar kızları içten içe çok utandıran erkektir.
bekarken ağzının tadına göre her yemeği yapıp yiyen, fakat evlendiğinde hazır yemeğin bile önüne gelmesini isteyen erkek tipidir.
beraber yaşadığı kadınlarla mutfak münasebetleri sırasında her zaman sorunlar tecrübe edecek erkektir. kimsenin yaptığını beğenmeme vardır bunlarda. zira sadece yemek yapma konusunda değil, mutfakta vakit geçirmeyi seven her erkek 'dur şimdi sen elini sürme ben yaparım'cıdır.