bugün

yiğit özgürün roman tadında karikatürlerinden bu daha çok şizofrenik.
içimizden birisi.
işte o;
http://imageshack.us/photo/my-images/48/uuuvr7.jpg/
Merhaba, adım Yekteran Baymedir. Az rastlanan bir isme sahibim. Anlamı, "baharla birlikte denize düşen ilk yekteran" demektir. Dedem koymuş... Ezanla kulağıma fısıldadıktan sonra infilak ettiğini söylerler.
Bu benim dükkânım Ali. Ali sayesinde geçinip gidiyorum. Aliyle geçirdiğim zamanın dışında genelde nusretle takılırım. Nusret benim evim.
Nusret oldukça pimpirikli ve evhamlı bir tiptir. Balkonum Burak'la onu çekiştirmeye bayılırız. Yani irfan'a bayılırız. irfan, balkon Burak'la Nusret'i çekiştirmemize verdiğimiz bir isimdir.
Sanırım aklınız karıştı. Yani Osman oldu. Osman olduğu zaman yapılacak tek şey vardır. Samet... Ama samet için de şartlar her zaman uygun olmayabilir. Zaten uygun olsaydı kenan olmaz mıydı?
Hah hah hah.... ilahi.... Oniki yıl önce kafayı yediğimden beri hiç bu kadar gülmemiştim. Güldüysem de hatırlamıyorum. Ayrıca hatırlayanı da zkym hatırlamayanı da...
Orhan'la sekiz yıl önce tanıştım. Vecdi bana fikriydi. Bende Sertaç deyip Akın'a gittim. (Yalnızlıkla sekiz yıl önce tanıştım. insanlar bana tuhaf tuhaf bakmaya başlamışlardı. Bende amaan boşver deyip bir iki kere osurdum...)
Peeki peeki sizin anlayacağınız dilden konuşalım. iyi akşamlar, nasılsınız? Teşekkür ederim bende iyiyim. Ah hah ha gerçekten mi söylüyorsunuz? Alemsiniz..... Aa bi dakka, eğlenceli lan galiba... Du bakiim. Hohahahoha, eğlenceliymiş lan.
Boş zamanlarımda sinema severleri döverim. Çünkü çok severler sinemayı. Kimse beni o kadar sevmedi... Bazen dünyaya timbör tın, bir akina temizhava bir frensiz zort hoppala hey olarak gelseymişim ne güzel olurmuş diyorum.
Babam Mali müşavirdi, annemse ev kadını. Sonra annem mali müşavir oldu, babam şöför. Ben doğduktan sonra babam işi bıraktı, annem ağaca çıktı. Ağacı teyzem kesti, teyzem suya düştü. Suyu inek içti, annem dağa kaçtı. Şaşkınlıktan hepimizin çanak çömleğinin patladığını hatırlıyorum.
Ellerim; Seha'yla Süha. Tamam lan anladık sıkıldınız bu muhabbetten. Ama küçük bi anekdort anlatmadan geçemeyeceğim. Bigün şey oldu. Hehe... Öyle acayipti ki... Bunlar geldi... Hehe... Vay efendim şöyle böyle... Ulan dedim... Ne alakası var... zkym resmen unutmuşsunuz olayı. Aa doğru ya, iki önce bakkâlın orda unutmuştum ben bu olayı... Kısmet.
iki kere evlendim... Bu evliliklerimden iki tane karım oldu. ikisi de kız. isimleri Vildan'la Burcu. Boşandıktan sonra anneleri onları görmeme izin vermedi. Bende okey dedim.
Çat Pat ingilizce, nay nay Almanca bilirim. Derdimi anlatacak kadar italyanca, sevincimi paylaşacak kadar ispanyolca bilirim. Bu aralar Japoncayı söküp, Farsçaya takmak için uğraşıyorum.
Babamdan kalma küçük bir arsam var. Kusura bakmayın zikretmeden geçemeyeceğim, adı oykun. Geçen sene oykunu almak isteyen biri çıktı. Aklımı kaçırdığımı duymuş olacak ki, çok düşük bir para önererek beni kandırmaya çalıştı. Elbette ben yemedim... Hemen teklif ettiği paraya Oykun'u sattım... Niye böyle oluyo yaa...
Oykundan kazandığım parayla numan adında nefis bir eşofman takım aldım. Çok eskiyince kapıcının oğluna verdim. O da beni tartakladı.
Geceleri uyumadan hep aynı şey için dua ederim...
Allahım, sen Koen kardeşlerden en az birinin belasını ver.
bir tane yazar.
merhaba, adım yekteran baymedir. az rastlanan bir isme sahibim. anlamı, "baharla birlikte denize düşen ilk yekteran" demektir. dedem koymuş... ezanla kulağıma fısıldadıktan sonra infilak ettiğini söylerler.
ona buna, ''merhaba güzel bayan tanısalım mı?'' şeklinde mesaj atan yazardır.
sevişme hastası yazar. sözlüğe girer girmez deli gibi sevişmek istiyorum diye mesaj attı.
size de geldi mi o "içim ürperiyor ya evde yoksan" mesajı? bi amacı var ama hadi bakalım yazarı. belki de amaçsızdır bilinmez.
(bkz: yatmadan su koy olmazsa çay demleriz) utanmamak lazım bazen.
(#21752865) fena güldüren yazar.

adam 100 yıl öncesiyle bugünü karşılaştırıyor.

akp karşıtları akbil de kullanmasın dimi.
şöyle mesaj atıp beni kadın sanmış patavatsız yazar.

görsel
sanirsak biraz azmis bir yazar, beni de kadin sanip su linki gondermistir.

http://l1311.hizliresim.com/1h/j/ullcy.jpg

bence bayaa gavatca ve asagilik bir harekettir yaptigi. gotunden guresci yarragi eksik olmasin diliyoruz.
yaptığı çok da tatlı harekettir.
komik bir ergen. güldürdü piç
geldi tipini öptüğüm.
banada caps yollamış veled. sikerler yeğenim dikkat et.