bugün

altıncı nesilden sonra gelen nesil.

ulan bizim için az şey demiyorlardı. efsaneyiz olum. istediğiniz kadar yazın, ama beşinci nesil ile altıncı nesil arasındaki çekişmeyi sözlük tarihinde hiç kimse yaşayamayacaktır.
14 gün geç üyelik aldığım için malesef içinde bulunduğum nesil.
(bkz: yedinci nesil yazar)
şu nesil iyi, şu nesil kötü demem-ben kimim ki- ama arkadaş allah aşkına nedir bu.

http://img338.imageshack.us/img338/5729/adszplq.png

başlığı açan ve buna yorum yapan yazar arkadaşlarımı selamlıyorum.
bir veya iki gün gec üye olmam sonucu, icinde bulundugum yazar toplulugudur. fakat bu durumdan gayet memnunum. aileninn en ufak cocugu olmak her zaman daha iyidir dostlar. *
kafalarına göre başlık açan, kafalarına göre entry giren yazarımsılardır. ne sözlük formatından nede bilgi içerikli entrylerden haberleri vardır. *
aa bu benim lan diyen nesildir. *
içinde bulunduğum nesildir. 8 ve daha sonraki nesilleri görmek dileği ile.
benim de içinde bulunduğum yazar sinsilesi.
yaratıcı başlıklara imza atan nesil.
yıllar sonra 100.-200. nesile şöyle anlatılır:ve tüm ümitler tükenmişken, 7.nesille birlikte geldi ve herşey değişti.
google'dan birşey ararken şans eseri üye olduğum sözlükte,yazar olduktan sonra içinde bulduğum nesil sayısı.bir kargaşadır gidiyor.

-koşun laaaan yeni mallar geldi.
+bunlar da bişey mi,biz 3.nesilden akrabayık.
-hepsinin içi boş dayı, 4.nesilden sonra yazar gelmedi sözlüğe.

gibi konuşmalar almış başını yürüyor.yazmaya geldik lan.iyi veya kötü.askerlik sendromunu üzerinden atamamış ya da okuldayken hep üst sınıflar tarafından ezilmiş gariplerin tepkileridir bunlar sanırım.hoş geldik,iyi ki geldik.
yedinci nesil bir yazar olarak altıncı nesil abilerimizden korkmamı sağlayan bu başlığı gördüğüm için çok mutlu oldum* biz daha minicik bebeleriz, bize kızmayın, ilgi ve şefkat gösterin, tecrubelerinizle bizlere yol gösterin, bilgilendirin ki sözlüğümüzü daha da canlandırıp şenlendirelim*
sözlükte dönen geyiklerden haberi olmayan yazarlar barındıran nesildir. geyikleri yazarlığa sıçrayan bi çamur gibi görüp "ay tu kaka buna bak napıyor nebçim yazar bu." nidalarıyla koştururlar. ha kaliteli yazarları da barındırmıyorlar mı? barındırıyorlar onları tenzih ederiz. lakin yeniler tabi heyecan da var biraz.* keyiflerine baksınlar çok takmasınlar böyle şeyleri.**
8. nesil yazarları dört gözle bekleyen nesil.
http://www.pelikanmuzik.c...mage/pinar-cocuk-sutu.jpg
eski nesillerin gereksiz hava yapmasına sadece tebessüm eden nesildir. zira sözlük formatını batıran beşinci, altıncı nesilleri görmüştür bu nesil.
bir sonrakidir ötekidir yaftalamak lazım(!) sıra kimde.

(bkz: 7 nesillerin sivilceli ergenler olmaları/#7955072)
(bkz: ne var amuğa goyim)
büyük yazar abileri tarafından dalga geçilen nesil. allahım sanki ipod'uz nesil nesil üretiliyoruz sonra gelip yazar oluyoruz da büyük koca önemli yazar abilerimiz ablaramımız tarafından taşak konusu oluyoruz. kıyamam sizlere ben ya.
harika dostluklarımın olduğu nesil.
tamam çürük yumurta da çıkmıyor değil.
bizlerden önceki nesilde yazan abilerimizin/ablalarımızin telefonun mucidleri kendileriymiş gibi saldırdıkları(!) nesildir. tabi canım sizlere de eğlence lazım, muhabbet lazım.
nesiller icindeki en kral nesil. *
(bkz: burda)
çok güzel kullanıcı adlarına sahipler kıskanıyor ve ilgiyle takip ediyorum kendilerini.
çok sevdiğimiz bir nesil. geçen sığdırası geldi bir arkadaşın o derece.