bugün

acayip bir nesil bu. dün tanışıyorum birisiyle, bugün bakıyorum uçmuş.
(#15976961) Şu entry'den sonra soğuduğum nesil. Üstüne iki kuşak gelmiş, hala böyle entry girebilen yazarları var.
üyesi olduğum nesildir. candır.

(bkz: aa bu benim lan)
içinde bulunduğum güzel ancak soyu tükenmekte olan nesil. Eskilerle muhabbetin tadını bilen nesil.
acaba kaldı mı bunlardan diye düşünülen nesildir.
**
Zaman mekan olgusu çerçevesinde duhülümün tezahür ettiği nesildir. Biz daha ölmedik!
yeni jenereyşın ile eski cenereyşın arasındaki köprüdür zannımca. ayrıca daha ölmedik!
Eski ve yeniler arasında bir köprü niteliği olduğumuz doğrudur. Ayrıca canayakın insanlardır da kendileri.*
eskiden sekizinci nesillerle dalga geçmelerine rağmen onların yoğun nüfusu altında ezilen sempatik nesildir.
amca oğlu nesillerdir, sözlüğün sıkıntısını çekmiş bize yarınlar hazırlamış nesillerdir.
bünyesinde 7216 adet yazar bulunduran nesil.
aralarında olduğum efsane nesil. iyi insanlar barındırıyor bu nesil. seviyorum bu nesli tabii ki kendimden ötürü. *

istisnalar kaideyi bozmaz diyerek yazımı sonlandırmak istiyorum.
içindeki;

3 5 topu
5 10 hayvanı
50 100 vicdansızı
100 200 embesili
300 500 vasıfsızı

çıkarırsan gül gibi nesildir, sözlüğün altın kuşağıdır.

o değilde hacı, ne pis nesilmişiz lan biz...
kim ne derse desin sözlüğün en iyi nesili bu nesildir.

kukla, sirkecidentrengider, experimental, 85lik yazarları barındıran nesildir.

eski iyi yazarlar bir yana rapper, deep, vödvil falan onlar başkaydı ama yedinci nesil de bence bambaşka.

hele yeni nesilleri gördükçe yedinci neslin ne kadar kaliteli olduğunu görüyorum.
kral nesildir. ilk geldiğim günleri hatırlıyorum da hakaretler, küfürler, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları aman tanrım atılmayan iftira kalmamıştı. ama şimdi 11. nesiller de gelince ustalık devrimize giriş yapacağız hamdolsun yurttaşlarım.
kaliteli nesildir.
7.dünya harikasıdır.
bir 4, 5 ve 6. nesil olmasalar da sözlükte iyi yazarları bulunan nesil.
not: yanlış değil isem 4. ve 5. nesil çok fazla alınmamıştı. ya da ben yanlışım!
neslinin son örnekleri hala sözlükte dolaşan nesildir.
sözlüğün bel kemiğidir, az bulunur.
soyumuz tükenmektedir efenim. emektar nesiliz.
Yılların eskitemediği nesiliz efendim. Bizlerden az kalmıştır.
gelmiş geçmiş en kaliteli nesil.
değerli nesildir. tecrübeli ve birikimlidirler. sözlüğü bırakmamaları gerekir.
kaliteli yazılarıyla özlenmişlerdir...