bugün

sözlüğün en kaliteli en zeki yazarları.
bazılarının sövülmeyi hakettiğini düşündüğüm yazarlar nesli. yedinci nesiliz efenim hoşbulduk.
çömezlikten kurtulmalarına 11 gün kalan nesil.
sözlüğe can katan yazar nesli. yeni nesil. güzel nesil.
(bkz: ben)
(bkz: cgrerkl)
(bkz: aa bu benim lan)
bol bol imla hatası yapan yazardır.
(bulunuz: 7inci ile 7nci arasındaki 7 fark)

edit: başlığı ben açmadım. başlığı açan yazar silmiş entrysini.
7inci - 7nci bol imla hatası yaparlar *
(bkz: kendimden biliyorum)
ezildikçe kuvvetlenecek, kuvvetlendikçe eski nesillerden laf atanları utandıracak nesildir. yılmayın yoldaşlarım!.
sözlüğü sonradan keşfetmiş yazardır.
1.nesil 2. nesil derken 7. nesle kadar gelinmiş.anlamadığım olay kıdemli ! yazarların 7.nesil yazarları neden çekemediği.
açılan başlıklara bir bakılsa durumun vehameti anlaşılacaktır. 7. nesilleri küçümseyen klavye alimlerinden ailenin son çocuğu olanlar belli ki 'tekne kazıntısı' muhabbetine çok konu olmuşlar.
7.neslin bedduası tutacak ve bu klavye alimlerinin ! çoçukları mahallede yaşça büyük olan çocuklardan sürekli mariz yiyeceklerdir.
benimde içinde bulunduğum genç yazarlar grubu..
sözlükte en çok hunharca * uçurulan yazarlardır.

Edit: imla.
(bkz: vasıfsız yazar)
tek sevilen yönleri %98'ini ateistlerin oluşturmasıdır.
her başlığa aynı entry copy paste yapmayan yazardır.
Saat 11:40 itibariyle içlerinde bulunduğum yazar kafilesi.
bok gibiler.
Diğerlerinin 'bu sözlüğü terk et' baskısın çaktırmadan üzerinde kurdukları nesil. Cehennemin son katmanı *
6. nesilden genç, 8. nesilden yaşlı neslin nesli tükenmeye yüz tutmayasıca yazarı. az kırbaç yememişlerdir, 8.lerle birlikte artık kırbaç kendi ellerindedir.

- vurucam kırbacı vurucam kırbacı.
+ az biraz sakin ol la.
(bkz: yedinci nesil yazarlar dayanışma kulübü)
8. nesil'in bir alt devresidir.
sözlüğün lokomotifi.
Sekizinci nesilden bir önceki nesildir. Diğer nesiller gibi sözlüğe yazarlık yapmaktan başka ayrıcalıkları yoktur.
aktif yazarlardır. biz de isteriz eski nesillerden güzel entryler görelim ama anlaşılan uyuyorlar. ya da ben bunca zaman denk gelemedim. o sebepten güzel yazmaya çalışıp arayı kapamaya çalışıyorlar işte.
nüfus olarak üstün nesildir.