bugün

yedinci nesillerin çoğu o güzel atlara binip gittiler. geriye dönenlerse pek de güzel bir atla dönmedi.
sikici nesildir. varlığımız yeter çok şükür.
bazılarına bakıyorum tanım bile
yapamıyor sığır. burada yıllarını
boşa heba etmiş gerçekten çok yazık.
arada bir uğrarız. çoğumuz ekşideyiz ama buranın yeri ayrı tabi.
Yedinci nesil yazarları iyice dede yaptınız. Daha o kadar yaşlanmadık.
7. nesil bir hesabım vardı, silik yemişti.

şuan benden bir önceki nesildir. 8. nesil de en kral yazarları çıkartan nesillerden biridir. allah on ikinci nesil etmesin.
En kral neslin yazarlarıdır.
Rabbim uzun ömür versin yakında sende hakkın rahmetine kavusursun.
çoğunun ölmüş olabileceği yazar grubu. baktım, benden başka kimseler kalmamış. sözlükte yazmaya başladığım zamanlarda amansız bir liseli olmamdan kaynaklı bugün en çıtır yaşlarımı yaşıyorum ve üstelik yedinci nesilim. duraklama dönemimi yaşıyorum adeta.
Yaşı kemale ermiş, tek ayağı çukurda yazar. Lan git torunlarınla oyna! Hala sözlük köşelerinde, yazık valla buna.
old please.
sahneyi bizim gibi 15'lik çıtır gençlere devretmeleri gerekiyor.
bu arada kalem traşımı kaybettim mk. bu hafta kaybettiğim üçüncü kalem traş. babam bu sefer gerçekten dövecek.
Dededirler.
13 ağustos 2010'da sözlüğü lavların olduğu kıyamet temalı halinde kullanıp, kıyamet kopma goygoyu yapan nesildir. Hey gidi günler hey.
Kral nesildir.
sözlük bizden sonra boka batmaya başladı. evet.
geldim genşler !..
çok cici yazarlardır. hepsine benden kalp .

ayrıca sözlükte fetöcü yazarları itin götüne en çok sokmuş tayfadır, bebeler bilmez buralar eskiden hep hoca efendimiz diyen dingil doluydu.
" geldim torunum " diyenlerdir.
Henüz o kadar da yaşlı olmayan bir ekiptir. Nereden mi biliyorum?
65 yaş sokağa çıkmasın uyarısını dikkate alarak evlerinden dışarı çıkmayan yazardır.
" yine ne var " diyenlerdir.
En son 238 gün önce ortaya çıkmış, senede 1 2 defa ortaya çıkan yazar grubu. Yediden sonra dikiş tutmadı zaten sözlük. Evet.
okült bir topluluk gibi yok olmaya yüz tutmuş devrelere selam olsun.
nerdesiniz lan tertiplerim. :(
ara sıra uğrayıp dolaşıyoruz. koparmadık bağımızı.