bugün

Her yediğini paylaşırsan adın çıkar. işin esprisi bu ama gerçekten yemek konusunda acayip sinir oluyorum bu insanlar bir kere düşüncesizin tekidir, önceden insanlar yemeklerini gerçekten paylaşırlardı ama sosyal paylaşım sitelerinden değil ben bu olayı hiç benimseyemedim nedense. Belki düşünceleri farklıdır herkesin ama benimki bu, genelde kızlarımız yapıyor bunu renkli efektlerle süsleyip mükemmel bir yemek görünümü verebiliyorlar.Hele şu fotoğraf programları don çeksem jartiyer gösterecek. Gittikçe garipleşiyoruz.
bakın ben bunu yiyorum, canınız çeksin amaçlı bir eylem.
görgüsüzlüktür bana göre.
(bkz: ressam)dır.
benim param var bak demek içindir. niye mi? kimsenin daha yediği pilavı paylaştığını görmedim. hep pahalı ve havalı şeyler. bir tür ego tatmini.
Kapitalizmin hayata yansımış halidir.kimse şunu düşünmüyor.bunlara kaç kişi ulaşabiliyor?dünyada açlıkla mücadele eden milyonlarca insan var.ilk kan kıskançlık yüzünden döküldü.sizin yerinizde olmak isteyen çevrenizdeki insanların gıpta damarını tahrik ediyorsunuz.eskiden her ne olursa ambalajlara sarılırdı.buna alkol de dahildi.uluorta göstere göstere yenilip içilmezdi.

türkiye'de en fazla hizmet sektörü gelişme gösteriyor ve bu alanda da daha çok garsonlar aranan eleman konumundaymış.yani bu durumu biz insanlar oluşturuyor ve şişiriyoruz.

Yaşasın adil paylaşım.
sindirim aşamasında ise paylaşılmamalıdır.

öncesinde de paylaşılmamalıdır. fakir olanlara ya da bulamayanlara eziyettir.

'iyi de fakir bu resimleri nereden görecek ki, onun akıllı telefon alacak parası mı var ki' dediğinizi duymazlıktan geliyorum. Çünkü haklısınız.

paylaşın bari.
görsel
çok gereksiz bir olaydır. ne yiyorsan ye afiyet bal şeker olsun, mesele bu değil. neden yediği/içtiği şeyleri başkalarının görmesini ister ki insan?
görgüsüzlüktür.