bugün

12 yaşında bir yazar olarak acıdığım kişidir.
10 yaşındaki çocukların bilgilerini isteyen yazar beyanı.
bu başlığı sıçan arkadaş aynı mantıkla düşünürse sanıryorum 35 yaşından sonra seks yapmayı bırakır. aynı erdemi bekliyoruz kendisinden.
36 yaşında bir yazar olarak gerizekalı snapler atamayacağımıza göre başka ne yapalım tek hücreli, bol sivilceli kardeşim?
7 yasinda yazarin actigi baslik. 25 yas ustu yazarlarin actigi sozlukte takilmasi ise acinasi.
kişi eğer bir gazetede köşe yazarlığı yapamıyorsa ve yazı yazmayı da seviyorsa düşûncelerini, fikirlerini nerede beyan edecek?
internette sözlük gibi platformlarda.
maksat düşüncelerini dile getirmek olduğundan yola çıkılırsa, köşe yazarlarının yaşlarının daha yüksek olduğunu görebiliriz. ki onlar da yazmak için gazetelerde varlar. bu sebeple küçümsenmemesi gereken bir olaydır.
hatta ciddiye alınması.
yazmanın yaşla bir alakası yoktur.
muhtemelen dediğim doğru çıkacak.

bu başlığı yazan arkadaş 25'i geçecek bir gün ve yine burada yazmaya devam edecek. belki ben göremem ama muhtemelen dediğim doğru çıkacak benim yerime siz gülersiniz.
yazı yazmak için penisini kullanmamaktır. penisini en büyük silahı sayan çükbeyinliye göre ezikliktir.
Aşk olsun.
Biz de yazmayalım da, çocuk parkına mı dönsün sözlük.

(bkz: çocuk parkı olarak Uludağ sözlük)
Bir de bu yetmiyormuş gibi zirvelerde buluşup güçlerini birleştirerek dünyayı ele geçirecek yazarlardır.
Adam gibi adamdır ellemeyin.
Evde kalmış adamın dibidir.
yaşı 25'in altında, en güzel zamanlarını, enerjisini sosyalleşerek atmayıp gelip sözlüğü kirleten dangalaklar yüzünden bıkmış zavallılardır.