bugün

deu iibf iktisat profesorudur. okulun en kral hocasıdır.. iktisat politikası, para politikası ve tarım ekonomisi derslerini verir.. onun dersine girdikten sonra, iktisat adına cok az sey bildigimi ogrendim. daha dogrusu ogrendigim bilgilerin nerde nasıl kullanılacağını bilmiyormuşum.. her daim ogrencisini motive eder, gaza getirir.. tma bir değer kaynağıdır. saygılarımı ve sevgilerimi sunarım kendilerine..
türkiye'nin önde gelen araştırmacılarından, en ciddi ekonomi çalışmalarını ve araştırmalarını akademik yaşama sunan iktisatçılarından biridir. "ben neymişim" diyen bir master ya da doktora sahibi iktisatçıyı bile birkaç dakikalık konuşması ile şaşkına çevirebilir. coşkun can aktan ve utku utkulu ile birlikte akademik iktisatın türkiye'de önde gelen şahsiyetlerinden biri olup deu iibf bünyesinde yer almaktadır...
mikro iktisat dersime gelen ve 3 haftada verdiği imaj ile dersinin çekililebirliği en yüksek hoca görünümü çizen, dolu insan. kimi hocalar gibi siyasi fikrine göre ders işlemiyor, gerçek ne ise onu açıklıyor.
iyiki üniversite okumuşum deme sebeplerinizden biri olabilecek kişidir. konferans tadındaki dersleri sayesinde kendinizi; sanki evinizden genç bakışı izliyormuşsunuz gibi hissetmenize olanak sağlar. sınavları zordur; ama hocaya olan saygıdan dolayı kimse birbirinden kopya çekmez. işte bu kadar da öğrencinin gönlündeki tahta oturmuş bi kişiliktir. ben böyle bi öğretmen görmedim diyebilirim. herkese nasip olsun.
dokuz eylül üniversitesini çekilir kılabilen adam gibi adam lafına biçilmiş kaftan olan insandır.