bugün

açılan bellerden , göbeklerden ve g-string lerden anlaşılacak durumdur.
(bkz: sozluk yazarinin nickini okuyup asik olmak)
karpuzkabugu rumuzlu arkadaşımızın denize girdiğinin gözlemlenmesi.
televizyonlar da bol bol bikinili kızlarıyla akdeniz ya da ege sahillerini görmek.
sokağa çıktığınızda rengi turuncu ile ten rengi karışımı insanların mevcut olması
böyle bir enginlere sığmam taşarımlık,böyle bir aşık olucağını hissetme duygusu.
(bkz: uludag istanbul piknik yapiyoruz zirvesi)
günlerin uzaması ve havada yaz kokusunun başlaması
(bkz: at sikine kelebek konması)
havaların çoook ısınması
Pokeimamda ki imam efendinin yazın gelişini "yaz geldi avratlar cıbıl cıbıl dolaşmaya başlamışlar,imansız deyyuslar" sözleriyle açıklamasına sonuna kadar katılıyorum
tüm üniversite gençliğinin çim alandaki (bkz: musalla taşları)na ve (bkz: mediko) cvarına dökülmesi
geceleri sivrisineklerin topluca halaya kalkması ile anlaşılabilen durumdur.
meydanlarda bulunan süs havuzlarına çingene çocukların girmesiyle tabiki...
selülit kremleri reklamlarının artması
istanbul için; Takvimlerin mayısı göstermesi.
onceki gunlere nazaran sirtinizdaki kanburluk kaybolmus, yerini dik bir durusa birakmistir ki bunun getirisi olarak cevredeki diger insanlarin varligi bir tokat gibi suratiniza carpmaktadir. damarlarinizda akmakta olan kan fokurdamakta, karsi cinsle goz goze geldiginiz an sayisi gozunuzu kirptiginiz an sayisini ben diyeyim dort sen de bese katlamaktadir. bununla birlikte kisin giydigimiz o kalin paltolar, kazaklar yerlerini t shirtlere, bluzlara birakmistir ki bu da bizlerin sadece insan anatomisi hakkindaki gozlemlerine yardimci olmakla kalmamis, o anatomiyi takdir etmemize, ayakta alkislamamamiza ve dahi onunde egilmemizi de beraberinde getirmistir. ne diyordum? yaz, evet yaz geldi gelecek derken ben halen sozluk pesinde entry derlemekle mesgulum, halbu ki, be insan evladi bir cik disari, in ortakoy'e besiktas'a, ne bicim adamim lan ben, yok bana fazla yaz maz, tikacaksin benim gibileri bi odaya, vereceksin onune bilgisayari butun gun tikla babam tikla. goz gordu de icerde anlasilmadi demek ki bu yaz hadisesi.
cemrenin düşmesi
Emre altuğ - sicak şarkısının klibinin müzik kanallarında yayınlanmaya başlanmasıdır.
ŞAKiRTLERiN CORAP iLE SANDELET GIYMELERI. YAPMAYIN LAN!
erkeklerde kıl şovunun başlaması.

bacaklar bir yandan, göğüsten fışkıranlar bir yandan allahııım neydi günahııım diye inlemene sebep olurlar.

oysa kızlar öyle mi ya? daha geçen gün gördüm, beyaz mini eteğinin altında uzanan tüysüz bacaklarıyla arzı endam ederken oracıktan geçmekte olan erkeklerin aklını karıştırıyordu. benimkisi bile karıştı ki normalim ben...

yani özetle haksızlık olmasıdır.
vücut yapan gençlerimizin v yaka veyahut badi atletlerle kasıla kasıla sokaklara dökülmesinden anlaşılabilecek durumdur.
atletin terlemesi ile anlaşılır.
görsel
kisa beyaz şortlu kadınlar.
daimi yağmur yağması ve kapalı hava ile anlaşılamaması.
güncel Önemli Başlıklar