bugün

sadece yazacak olan yazarların bildiği özel cümlelerdir.
ay çok güzel gelsene?..
Ulan durduk yere sızladı yine yüreğim, ahmaklık var bende ahmaklık..
boktan bir insana değer vermek, sonunu göre göre devam edip sonra salak salak aylarca kendince acı çekmek gibi bir ahmaklığım var.

Neyse En güzeli,
hayatımda boşa giden zaman olarak adlandırdığım bazı kişilerin, onlar için zamanında ne yaptığımı ve ne yapmak için çabaladığımı asla bilemeyecek olmaları..

Umarım bir gün..

Ve Neyse biran evvel şu saçma bunalımdan çıkıp hayatıma odaklanmalıyım..

kendi kendime sözler verdim bugün yine ama kararlı bir biçimde.
Neyse ki ben sözümün eri biriyim.

Odaklanacağım yapmam gerekenlere, biraz biraz da ingilizcemi ilerleteceğim. Gitar çalmayı da ilerleteceğim tabi ki.

Biraz Rahatlamaya başladığım anlarda da vücut geliştirmeye geri döneceğim, eski formuma döneceğim söz bak kendim, tabi inşallah üstesinden gelemeyeceğim engeller çıkmaz.

Ondan sonra da askere giderim tahminen. Dönüşte de işsiz yüksek mühendis olarak iş ararım yine tahminen bir müddet. Bakalım zaman neler getirir belli de olmaz hani.

Ve yine , yeni yeniden diyebileceğim .. belki bu sefer diyebileceğim bir kız çıktığında karşıma, kalbim biraz olsun iyileşmiş olur. Belki mutlu olurum, mutlu etmek kadar bu sefer mutlu da olurum.

Yine günlük misali döküldük buraya.. şaka maka yazmak gerçekten güzel sözlük sana.
keşke şu an dilimin ucunda başka bir şey olsaydı demek isterdim.

(ne var lan... bizim de canımız çekiyor işte bazen)