bugün

yazarların alışverişte, iş hayatında ya da tanıdıkları tarafından maddi ve manevi olarak aldatılmalarıdır. bazıları hiç unutulmaz ömür boyu kin ve nefretle hatırlanır.
yıllar önce bir ev arkadaşımdan bi de sevdiğim insandan..
en yakın arkadaşımdan yedim. sevgilimle yattı lan. bir güzel dövdüm tabi attım sinirimi.
(bkz: bak yine sinirlendim)
eski erkek arkadaşımdan yediğim kazık beni aldatmış olduğu gerçeğidir.
Çok susamıştım gittim salak gibi pastaneden 1.5 liraya 250 ml su aldım. Halbuki Bim'de 25 kuruş idi.
15 liraya kullanılmış lens solüsyonu almak. ulan ne alaka amk ya? kafayı yedim evde. açtım baktım yarısı boş şişenin amk. kutu mutu açık zaten. resmen kullandıkları lens solüsyonunu 15 liraya kilitlemişler bana amk zoruma gitti. üşendim de gitmeye. yarın götürüp versem sen kullanıp getirmişsin diyecek iyice kafam atacak. zike zike kullanacağız artık.
görsel

oha ben hayatımda böyle kazık yemedim.
afiyet olsundur.
Yurt dışına okumaya gidiyorum deyip kaçıp giden sevgilinin ardından bırakılan 472 tane cevapsız arama.. Zamana yazık.. Dün ülkeye dönmüş diye duydum bu arada..
Hangi birisini yazalım?
hayatımda doğru dürüst, gerçek anlamda ve kesinlikle emin bir şekilde duvağını açıp alnının ortasına küçücük bir öpücük kondurmak istediğim kişinin beni tanıdığı her gün için ayrı ayrı pişman olması. en sağlamı buydu. diğerlerine gerek yok.
sadece yağ değişimi için gittiğimiz serviste turboyu bozup tam tabiriyle elimize verdiler.
Kazık yediginiz kisiyi suçlamayın ona bu firsatı siz verdiniz ders olsun.
Hangi birini yazayım?

Birini zor sindirdim aq.