bugün

1 saat 3 dakika aralıksız konuştuğumu bilirim. tabiki sevgilimle.
2 saat konuşmuştum . Tarifemde bitmişti sonuç 150 lira fatura geldi.
(bkz: kol gibi)
59 dakika.
Nasıl geçtiğini anlamadığımız 3 saat. Nasıl geçti sahi, insan hayret ediyor.
42 konustum telefon kapandi hemen geri aradim 21 daha konustum.
3 saat kesintisiz konuştuğumu bilirim.
3 saat. volvo'da çalıştığım zamanlardı.
Bir saat on dört dakika idi. Üç yıl önceydi sanırım ama hatırlıyorum, o da en uzunu olduğu için. Ne yapayım tatildeydi konuştuğum arkadaşım. Çok özlemiştik birbirimizi.
akşam 11 sabah 6 yapmışlığım vardı. sonra gördüm elimin körünü.

beyine çok zararı var dikkatli olmak lazım.
Yıllardır görüşüyorum.
iki sene önce 42 dakika konuşmuştum.
97 dakika konuşmuştum eski sevgilimle. henüz sevgili değilken bir insan nasıl bu kadar uzun süre konuşur dediydim sevgili olunca anladım bir bok konuşmuyormuş.
Minyon kız kankim vardı kız, sevcan... 1:30 dkka konuşmuşduk...
48 dakikadır. Zulüm gelir telefonda konuşmak. Mimik kullanamayınca sinirleniyorum amk.
2 yıl kadar önce bir üniversite arkadaşım aramıştı. okuldan sonra 2 yıl görüşmemiştik hiç. samim de sayılmayız. sana birşey anlatacağım beni dinler misin dedi. tabiki dinlerim anlat dedim. takip ediyorlar beni dedi. nasıl takip ediyorlar kim takip ediyor dedim. cemaat eve gizli kamera yerleştirmiş beni çekip tvlerde yayınlıyor ... gibi absürt şeyler anlattı. sonradan başka bir arkadaştan biz mezun olduktan sonra 6 ay hastanede yattığını öğrendim. işte bu konuşma esnasında ne diyeceğimi nasıl karşılık vereceğimi bilemeden 1 saat kadar konuştum. çocuk şizofren veya ona yakın bir şey olmuştu belliki. en uzun konuşmam o oldu sanırım.
Hergün annemle konuşacak ne buluyoruz inanın bilmiyorum.
1 saat 48 dakikadır. En yakın arkadaşımla yaptığım konuşmadır. annem bölmese daha da konuşurduk, gerçekten yarıda da kalmıştı.
2,5 Saat kadar. Preciousla.*
13 dakika.
Eski manitayla 4 saat küsür konuşmuştum . Buda böyle bir anımdır.
Avea müşteri hizmetleri.
başlıkta açık var. 1 saat 5 dakika sınırını hatırlatmayı borç bildim şu an. sanki madalya takacaklar. internette bu kadar vakit geçirmeyin gençler. geceleri vapur ışığı gibi yemyeşil dolanıyonuz ortalıkta.