bugün

Ton balıklı makarna. Harika birsey.
Spordan önce ne yiyelim. Hafif göbek var bende ona göre söyleyin.
sporun seyrine göre değişendir kimi zaman dayak kimi zaman ilaç kimi zaman karpuz falan.
Ponçik.
yeşil elma, yoğurt ve ceviz.
kırmızı et yahut hindi veya somon olmadı haşlanmış tavuk göğsü yanında kepekli makarna veya bulgur roka haslanmıs yesıl mercimek bol limonlu yeşillik salatası. bn bunlarla tek tek ugrasmaya üşendiğim iÇin salatanın iÇine roka ve yeşil mercimeği katıp etide bulgurun üstüne didikleyip yiorum temizz.
Spor öncesi ise 10 adet Çiğ badem 10 yumurta beyazı ve bir tabak keten tohumlu tarcınlı lifalif yulaf ezmesi. Sporunuzu yapın soyunma odasında 1 muz yiyin ewe kadar idare eder ve şekerli oldugu iÇin protein sentezini hızlandırır efendim saygılar.
Muz- Yoğurt.
önce muz, bir süre sonra da steak olarak cevaplayabilirim.
Hacı şerifte dondurmalı irmik tatlısı o yüzden sporu bıraktım. Her salondan çıkışta insan aynı yere gidermi.
Double hardcore türk kahvesi. Kasları gevşetiyor , rahatlatıyor baya.
tavuk dürüm Ayran efsane oluyor.
Elimden geldiğince protein barı mutlaka tüketirim her ne kadar 9.50 lira olsa da. Eve gelince de protein içeren besinler önceliğimdir. Vücut daha çabuk irileşiyor haliyle.
Makarna ve yarım kilo yoğurt.Makarna 8 dakika haşlanılıp yenicek ama yağ falan katma yok.Makarna karbonhidrat yoğurt az çok protein ihtiyacını karşılıyor.Öğrenciyken bu kadar oluyor.
mesai saatleri içinde yaparsam laf yiyiyorum.