bugün

Yazarlarin kendilerinde hoslanmadiklaridir.

Benim icin dislerim.
cok dikkat ediyorum dislerimi gostermeden gulebilmeye, 'dislek' diye dalga gecmesinler diye.
saçımın önü. dünya üzerinde hiçbir insan evladı düzgün kesemez saçımın önünü. genetiğim bozuk sanırım.
Boy.
evet kısayım ama heryerde minyon diyorum.minyonum ne var.
boyum kısa ve aşırı kiloluyum. yaş 30 boy 1.94 kilo 88.
esneyen birini görünce esnemek. tamam, bu bazı kişilerde de olabiliyor da; telefonla konuşurken bile karşımdaki esnerse esniyorum. hatta esnemek lafı geçtiğinde dahi esniyorum. hatta bu entryi girerken dahi esniyorum. hay anasını sözlük.
şişmanım ayrıca ayağım 45 numara.
(bkz: omuzun dar olması) boyum uzun ama omuzlarım dar.
kafam. annem zamanında nası uyuttuysa artık düz gibi bi değişik yani. allahtan saçlarım uzunda kapatıyorum görüntü bozukluğunu.
burnum büyükçe hafiften.
vücudumdaki tüm kıllar kollarıma birikmiş sanki. ayrıca sakallarım düzensiz çıkıyor. o yüzden genellikle uzatmadan kesiyorum.
Dişlerim, yamuk yumuklardı ama bu yıl tel taktırdım 1 yıl sonra inci gibi olucaklar
Göbeğim, az yesem biraz diyet yapsam gitcek aslında
Boyum 163 uzayamıyom ben
ama yine de egoistim.
187 boyumun olması. 182 olmasını daha çok isterdim.
galiba tipim yok sözlük. öyle böyle değil lan bildiğin yok. sempatiklik bile fayda etmiyor yani o derece.
Doğal sakalım sadece topsakaldan ibaret.
Tipim var ama boyum 1.67 ve ben bundan hiç hazetmiyorum.
boy kilo oranı zayıflıktan ibaret.
Zaten patlıcanken geçirdiğim kaza sonucunda tam bir topan patlıcan halini almış burnum.

Denizde Suyun altından yükseldiğimde önce burnum çıkarsa insanlar jaws kaçın diye bağırıyor.
(bkz: Tip)
yazarların kendi vücutlarında beğenmediği özelliklerdir.
(bkz: omuz)
yazarların vücutlarındaki beğenmedikleri yerlerdir. kimisi için burun kimisi için diş ya da saç iken bende olmayan yerlerdir, kemdimi beğeniyorum. * *
sözlük yazarlarının kendilerinde beğenmedikleri fiziksel özellikleridir.
fabrikada staj yaparken bir abi tarafından duyduğum sözle çelişir. '' sen kendini beğenmezsen başkasının beğenmesini bekleme!'' neden söyledi bilmem ama herhalde beni beğenmiyor...
Koca burnum.
gogus killarimin dumduz olmasi. ne bicim kil o lan! sacimdan duz yemin ediyorum.
kıl denilen illetin olması. ben mk abartıyorum bilmiyorum ama pis geliyor gerçi vücuda yararlı olduğu gerçeğini bile bile bunu hala söyleyebiliyorsam harbi manyağım demektir.
Burnumun hafif kemerli yapıda olması.