bugün

- ceyran 09. Yüz üzerinden bunlar haa.

Aynen böyle demişti adamcağız.
lise 3 de matematikden 02 almışligim var, ama hep o keyfanı hoca yüzünden menopoza girmiş hâlâ ders anlatmaya çalışıyor.
(bkz: 3)
hatırlaması kolay olsun diye bi dönem de 0-25 arası tüm notları almıştım.
üniversiteye gitmişim, nasıl ciddiye alıyorum, hayvan gibi derslere hazırlanıyorum,
ilk sınav, konular belli çıkacak sorularda muhtemel,

sınavın bi gün öncesi kızın birisi gitmiş,(a.ını siktüğümünün kızı) hocaya hocam çok kolay soruyormuşsunuz demiş,
zınk..
sınav günü sorunun değişik olduğunu anlayamıyorsunuz,
neyse
bak inanmazsınız ama kağıdı öyle doldurmuşum ki soruları göremezsiniz bile,
bir hafta sonuç belli oldu,
30..
lise son da matematikten 01 almıştım adıma puan verdi galiba.
99.
evet hatta ağlamıştım nasıl bu kadar düşük aldım diye :(
En düşük notum 05. Bildiğin 05 lan. Yani boş kağıt tabikide fizikten. Bir ara 3 sinav boyunca 10 almıştım da hocaya gidip karneme 0 değil de 1 düşürür müsünüz demistim. E esek değil ya yaptı bir güzellik.

Ha bu benim zekamdan mı kaynaklanıyor bence hayır. Dersanede denemelerde fiziği 14 te 8 lere kadar çektim.

Buda türkiyede liselerde eğitim olmadığının kanıtı. En azından düz lise için. Hoş simdi onlarda anadolu oldu ya... tam komedi neyse...
Din kültürü sınavında kopya çekerken yakalanmıştım ve 05 aldım. Sanırım çarpıldım.
Cerrahiden 27 almıştım bi aklıma o geldi.
k. kopyaa.
matematikten aldıgım 18'dir.
08. tabi ki de math!
işletmeden 22 almıştım içime oturmuştu be.
01. üniversitede boş kağıt verdiğimde aldığım not. adımı doğru yazabiliyorum diye 1 puan vermiş hoca sanırım. canım benim.
Sifir'dir. Kopya cekmistim.
didididinin adına yazacak olursam. Genel kimya dersinden 01 almıştır. O da "H" yazıp yanına nokta koyduğu için yoksa -10 alması bizi şaşırtmazdı.
Ha bi de üst sınıftan bir arkadaş da aynı dersten 02 almıstı.
14, lise 1, mat, ilk sinav.
Üniversite/-0.
en düşük: 0.1
en yüksek:45!!!
analiz 24

ben o notu bile vermezdim ya neyse . (bkz: hocayla dalga geçersen)
üniversite ikinci sınıftaydım. istatiksel matematik mi ne, öyle bir ders vardı. işte ondan 02 almıştım.

o 2 puanı da adımı soyadımı yazdım diye vermişti herhal. adamın kendisi dekan olduğu için derslere asık suratlı bir asistanını yollamıştı. dersler monoton ve boğucu geçtiğinden ilk ders haricinde bir daha girmemiş ve adamın oldukça farklı şeyler anlattığını anca vize esnasında görmüştüm. tabi sonradan o dersi yaz okulunda başka hocadan alıp, acısını çıkardım aa alarak. ama aldığım en düşük sınav sonucu olduğu için unutamam bu olayı. üstelik bir uluslararası ilişkiler öğrencisine hangi zeka betimsel istatistik, matematik vs. gibi dersleri zorunlu tutar, ben onların sıfatlarına tüküreyim. orda oturuyorlar sıcak yerde...
video sanatı sınavında "video sanat değildir" yazmıştım. tabii dersi veren insanın pek hoşuna gitmemişti.
iyi bir anadolu lisesinde okuyorum. Geometriden 21 almışlığım vardır.
matematikten 25 almıştım. sonra hocamız sınıf ortalaması çok düşük diye 'kurtarma' sınavı yapmıştı. ondan da 24 aldım. çizgimi hiç bozmam.