bugün

yazarların okul hayatları boyunca sınav veya sözlüden aldığı en düşük nottur.

lisede matematikten 15 almıştım. o da adımı yazdım diye heralde.
Hidrolik pnomatik 03 siktimin dersini mezun olduktan sonra sorumlulukta verdimde univ. icin sıkıntı olmadi bide geo ilk test sinav 80 ikinci klasik 04.

Edit: dil anlatimdan K aldim mk kopyadan ortak sinavda mdr yrdmcisi yakalamisti.
ilkokuldan lise 3 e kadar matematik dersi karneye sıfır olarak geçti. hiç merak etmedim hiç sevmedim hiç çalışmadım.
lisede kimyadan 9 almıştım. bi de o sene kimyadan geçmiştim biliyo musunuz?
orta sonda matematikten 1 almıştım. hayatta aldığım tek 1 di. zira ergenlik tavan yapmıştı. 30 küsur kişi teklif edince kendimi bi bok sanmıştım lan. serpilmiştim tebiiii. şimdi peeyyyy.
0. Lise son, matematik sınavım. Arkadasıma saati sorduğum için kopya muamelesi görüp 0 almıştım. Allahın belası manyak öğretmenler.
matematikten 06 aldıydım ne günlerdi.
yazarların acı hatıralarıdır.*

2 dir efendim. 0,2 adımı yazdığım için vermişti kimya hocam. ondan sonra psikolog olmaya karar verdim yoksa mühendistim.
07 Geçen sene son matematik yazılısı.
Hocam dedim iyi bakın 67 dir.
Hayır dedi sıfır yedi. Bak ya yine üzüldm aq.
50 aldıydım bir keresinde.
67. Belliydi zaten boyle olacağım.
17. kimyadan almıştım *. sonra nasıl olduysa 70 üstü not alıp sınıfı geçmiştik.
5. yazıyla beş. kopya çekerken yakalanmıştım. hoca adıma 5 puan vermişti.
Kimyadan 22 almıştım. Ayrıca hep matematikten 28 alma geleneğim vardır.
lise yillarimda analitik geometriden 00 almistim. Hoca ismini de beğenmedim puan vermicem diye de alay etmisti. hic unutmam.
lise 1 de fizikten 05 almıştım o kadar formülleri yazmama rağmen hem de yoksa 30 du aslında.
lise 2 de almancadan 07 (yanımdakinden kopya çekmeme rağmen) almıştım.

her sene performans ve proje ödevi dilenmekten canım cikmisti artik.
matematıkten 09 almıstım. ne güzel günlerdi be.
5. sınıfta fenden 10 almıştım, 9.sınıfta coğrafyadan 39 onun dışında yok. fenden aldığım sistemlerdi o konuları önceden de yapamıyordum lise sonda da hiç sevmedim düşük almadım ama ortalama alıyordum. coğrafya ise acemilikten oldu, ilkokulda hiç coğrafya görmemiştim okul şartlarından o sınavda da hiçbir soruyu tam doğru yapamamıştım hoca parça parça toplayıp 39 verebilmişti.
Geometriden 01 dir.
* ise 02 dir. Aynı sınavdan
analitik geometride -5 alan arkadaşım vardı.
not: ben degil bir arkadaşım dedim ya.
4.sınıfta 05 almıştım. Hatta 5 aldım sanıp sevinmiştim *
yüz üzerinden 8. dersi hatırlamıyorum ama.
bi ara 60 almıştım en düşük notum oydu. baya iyi dereceyle bitiricem sanırım. ama bu sene anlayamadığım bişeyler oldu bana düşüşlerdeyim.
Sifirdir. Bos verilmis bir matematik sinavi kagididir. Bizim hocalar isime puan vermezdi.
üniversitede matematiksel analiz 2 dersinden 8 (harflerle bildiğiniz sekiz) almıştım. sınıf ortalaması 15-16 gibi birşeydi.

işin kötü yanı bir soruda 7 farklı değişken bile vermiştim. ulan 7 değişikle çözülen integral yanlış olsa bile puan verirsin az çok

not: sınav 4 soruluktu.
güncel Önemli Başlıklar