bugün

tıpın daha ilk haftasında beyaz önlükle fotoğraf çekip face e yükleyen, bakımsız çirkin kızların amcalardan teyzelerden hay maşallah kuzuma gibisinden tiksindirici ifadelerle egolarını tatmin etmelerine uyuzum.

otobüste kısırları börekleri mideye gömmüş koca popolu kadınların yer verelim diye abuk şekillere girmesi sinirimi çok bozuyor kafasını duvara sürtmek istiyorum bu tiplerin. beyinlerinden sakat oldukları için onlara yer verdiğimi bağırarak haykırmak istiyorum.

nutella ve kedi içerikli fotoğraf paylaşıp duran sefil ergenler midemi bulandırıyor.

orhan gencebayın, ferdi tayfurun sesini hiçbir zaman sevmedim ve beğenmedim. müslüm babayla aynı kefeye konulmalarına uyuz oluyorum.

çok duygusal insanlara tokat atmak istiyorum, diğer insanlardan artıları olmadıklarını, sadece duygularını saklayamayacak kadar düşük durumda olduklarını söylemek istiyorum, küsüp gidiyolar ibneler.

sağ görüşlü babam ve sol görüşlü annemin her seçimden önce fikir empoze etmeye çalışmasını doğru bulmuyorum. sizin yüzünüzden bi gün kızıp mhp ye falan oy vericem diye korkuyorum bi gidin başımdan.
hiç bir şey .doğru bildiğim herşeyi heryerde savundum .
komünistkende ,müslümankende .
Yeter susun artık ulennnnn.
Lütfen korkmaya devam edin ve bunlar içinizde kalmaya devam etsinler. Çünkü çoh xojtir ama bizena.

Hayır söyleseniz linç edilecek şeyler değil bunlar olabilir normal görüş ama bu sizin korkaklığınız galiba.
ateistim aq. bi diyemedim gitti aq.
Alayınız mal gibi.

Daha önce de söyledim lan.
(bkz: başıma bir şey gelmeyecekse)
akepe: şeytanın oturduğu yer demek.
erdovan katil, hem de hırsız.
ben herşeyi söylerim cezayi ehliyetim yok. nickim deli derviş 46 raporum var.ayağınızı denk alın.
özel hayata dairdir.

söyleyememek değildir, söylememektir. özel mevzularımı asla yazmam. bu da insanların önyargılarıyla uğraşmama isteği yüzünden. çünkü burda empati kurabilen insan sayısı çok az.

sustuklarında gizli olanlardanım.
(bkz: bana sağcılar adam öldürüyor dedirtemezsiniz)
Yoktur. linç falan umrumda değil, düşüncemi oldduğu gibi söylerim.
anasını siktimin muhabbet kuşu elimi kanattı.
Nutelladan nefret ediyorum.

Cem Yılmaz esprilerini Louis ck adlı ingiliz bir komedyenden çalıyor.

Ama bana fark etmez çünkü cem yılmazı hiç sevmiyorum zaten.
yazarların linç edilme korkusuyla bu başlığa da yazamadıklarıdır.çünkü insanlar yargılar ve asar.çünkü kendileri temizdir.ak tır pak tır.
Titanic bence o kadar da şey değil. Şey işte...
Linç değil de gg nedeniyle söyleyemediklerim var. Ana çatıyı da 15 Temmuz oluşturuyor. Neyi kastettiğimi anlamışsınızdır herhalde.

Not: fethullah'ın nasıl bir piç olduğunu 17/25 aralık'tan önce de bilen, Ergenekon Ve balyoz kumpasları sürerken adliyele kapılarında şerefli paşalar için adalet nöbeti tutan Atatürkçü.
epey çoktur.
buradaki bütün bla bla yapan kız, bla bla yapan kızın asıl amacı, bla bla yapan erkekler gibi saçma saçma başlıkları hiç sevmiyorum. modların bunları banlaması lazım. ama banlamıyorlar çünkü, bu adamlar olmazsa başka kimse entry girmez sözlüğe. entry girilmeyince sözlüğün canlılığı azalır ve sözlük ölür. bir gün burdaki bütün düzgün adamlar gidecek ve bu sözlük bir avuç trolün eline kalacak. ancak o zaman mutlu olur bu modlar.
islam cahil pedofili tecavüzcü katil zihniyetlerin dinidir.
Standart bir canlının islamın masal kitabını okuduktan sonra hala bu aptallığa inanması için hiç bir nedeni yok.
Yoktur. Burdakilerin neyinden korkayım be?

Fikirlerimden dolayı beni linç etmeye çalışan gelsin denesin. Ağzına sıçarım, hayatımı bok çuvallarına göre mi yönlendirecegim?

Not; iyi ya da kötü Eleştiri yapan yazarları tenzih ederim. Çok tatlı insanlar var aranızda.
Nekadar çok linç edilirsen okadar çok kahraman olursun...
Korkma...
islamiyeti yok edeceğiz.

Allah'ın izniyle.
Türkü dinlemekten hoşlanmıyorum. Türk halk müziğini sevmiyorum. türkçenin ağızlarına tahammül edemiyorum. ben hep klasik Türk müziği, istanbul türkçesi, sanat için sanat ımyeh.
Hepinizin amına koyayım.