bugün

Yan sekiz.

Edit: Kıskanmak sevdiğin insanın başka insanlarla aynı mekanda aldığı soluğu bile kıskanmaktır. "Oşkom o çocok/koz Kom?" Diye dolanıp kıskanmaya karşıyım demesin kimse.
Allah benle sevgili olacak kıza sabır versin seviyesinde.
Yaşanmışlıklara bağlı olarak degişen seviye .
sevdiğim şarkıları kıskanırım. çok kıskanırım.söylemem kimseye en sevdiklerimi. işte bu da böyle bir anım.
Sevildiğini bilen kıskanmaz. He seven illaki kıskanır tabi ama olması gerektiği kadar. Bir ilişkide hem özgüven, hem de sevgiliye olan güven eksikse kıskançlık o zaman ciddi boyutlara ulaşır.
Kişiye göre değişecek seviyedir. Karşıdaki kişiye hissetiğinle doğru orantılıdır bu kıskançlık. Benimkisi ise maksimum seviyede.
0 dir. Sirf kiskanmadigimdan terkeden birisi bile oldu.
saçma sapan şeyler hariç, ( neden buraya gittin, neden bunu giydin vs. ) benimde hissettiğim duygu.
10 üzerinden 5.
10 üzerinden 0, kıskanmamayı başaramaz herkes, o yeahhh, mükemmel bişeydir, yöntemi vardır ama kimseye söylemem, gerçekten normal insanlardan 2 adım öndeyim, hahaha.
konu sevilen kişi ise öyle böyle değildir, karşıdaki çıldırır.

yapılmış bir işle alakası ise gıpta edip akabinde gelen hırs idir.
dünyaları yakar yine de o hırsımın dediğini yaparım.
Uludag sozlukteki yazarlarda ortalamanin ustunde seyredendir. Eksiliyorlar ama kiskancliklari cok hosuma gidiyor.*
son yağan yağmurlarla birlikte kıskançlık seviyesi iyice arttı taşkınlara sebep oldu. kurtulan yok.
gölgemden sakınırım sevdiğimi o derece.
amaç sadece gönül eğlendirip sikip sokmaksa kıskanma diye birşey olmaz ama ciddiysem en yüksek seviyede kıskançlık baş gösterir. çoğu erkek de böyledir zaten.
0 dır zerre kıskanmam.
fazla ileri derecede bir seviyedir. Bazılarına bencilce geliyor fakat başkalarıyla benden daha mutlu olmasını istememek derecesinde bir kıskançlık. En çok ben severim onu.
anlatılmaz yaşanır.
ayak parmaklarıma kadar yoğun bir biçimde hissettiğim.
sevgilim veya eşim benim haberim olmadan mutfağa gitse kavga çıkartırım. seviyorum ki kıskanıyorum. açık ve net.
Bir hayli.
Kiskanacak kimsem yok.
Sıfırdır. Sevgilimi kıskanmam gereken en ufak bir durum yaşamıyorum kendi nezdimde, yaşatmıyor. Bi kız ona ilgi gösterse mesela kıskanırım sanırım. Ama bunu asla sevgilime problem etmem. Çünkü onu suçlayacak kadar seviyesiz ya da güvensiz bi ilişkim yok. Kızın böyle bir ilgisi olduğuna emin olduğumda, yaptığı orospuluğa bin pişman edecek bi ders verir, işime gücüme bakarım. Bence güven duygusu bu seviyede olmayan her ilişki çatırdamıştır. Kıskançlık adı altında birbirinize hayatı zehir etmeyin...
Deniz seviyesine göre ise everest.
Oldukça fazla.
sevgilim olacak kadın diz kapağından beş santimden daha fazla yukarıda olacak şekilde etek giyemez.
edit: çok şükür sevgilim olmadığı için böyle şeyleri kafama takmayıp stres olmuyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar