bugün

açık açık objektifçe kendini ele$tirebilen, eksikliklerini çekinmeden söyleyebilen yazarlarımızdaki eksiklikler.

burnum büyük.
burnum eğri.

zayıfım.
bir kitaptan sıkılırsam, o kitabı bitiremiyorum. aynı şekilde filmlerde de öyle. bir müziği nefret edene kadar dinliyorum.
özgüvenim varmış gibi görünürüm. ama yoktur.
başarısız olmam.
ciddi meselelerdir.
Tabiki de para sapsal sey.
Son zamanlarda enerji, para, moral ve özgüven.
Depresyon başlangıcı dedi doktor.
Ha bir de daimi olarak "r".
henüz çok iyi bir yazar olamamış olmaları.
boy. 162 boyum var sözlük, yok küçük boylu kızları dışlayalım dışlayalım yok onlar sözlükten çıksın, bunlar faşistliktir, evet.
eleştiriye açık olmamam ha bir de sevgili ahahah.
Eksiğim yok fazlam var. Kendini beğenmiş değilim ben!
Bir kac yuz milyon dolar.
Sabır: Yok
Sakinlik: Yok.
Boy.
Iphone 6.
qarrrizmaa.
Moral. Herkes bir tuhaf bakar oldu. Son 3 aydır beni gören bırakma kendini diyor. Elde değil. Bir garip hallerdeyim. Farkındayım yüzümün gülmediğinin. Moral yok.
cahil ve tıynetsiz yobazlara karşı hoşgörü eksikliğim var.
elimde para tutma eksikliğim var. ota boka saçma sapan paralar veriyorum. ama çözdüm sayılır. yatırım amaçlı bir şeye büyük bir para veriyorum, maaşımın harcadığım miktarını yatırım yaptığım şeye ödüyorum aydan aya. ota boka harcadığım parayı da harcayamadan ödemelerime ayırmış oluyorum. böyle basit bişey için alengire gerek var mı bilmiyorum da bunu başarabilen insanlara saygı duyuyorum. sonuçta bir şeyi doğrudan başaramıyorsak dolaylı yollardan çözmemiz gerek, yoksa dolaylı yol diye bir şey olmazdı.
bencillik... benimse sonuna kadar benimdir bitti.ses kess.
birine olan sevgimi nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. öyle olmadığım halde sevgisiz ve ilgisiz olarak yaftalanma kaygım uykularımı kaçırıyor.
Savaşçı bir ruha sahip değilim. Bu nedenle sürekli kaybettim ve kaybetmeye de devam ediyorum.
Ekstra dil öğrenme çabam zayıf, sürü psikolojisi sıfır, çok okur az konuşurum o yüzden enayi gibi yaşıyorum hayatı
Yazmaya başlasam buradan bağdata yol olur ama ölüp gideceğiz diye hiç umursamıyorum.

Sonuçta hayatın nasıl yaşanması gerektiği konusunda bir kullanım kılavuzu olmadığı için beni bu konuda yargılayabilecek bir merci de yok.
Biraz daha ciddiye alabilirdim başarmak istediğim şeyleri.ve keşke çabuk sıkılan bir yapım olmasaydı.