bugün

kullanmıyorum. acı çünkü. bir de panik atak yapıyor. ben zaten içmeden güzel kafalara ulaşıyorum.
Sadece keyif.
arkadaşlar sağolsun ısmarlıyor içiyorum.
bedava sirke baldan tatlıdır.
Gevşetip rahatlattığı için.

Dozajında alkol gerçekten sinirlerin yatışmasına birebirdir. Ama dozaj artarsa sonu hoş olmayan olayların önü açılabilir.
Mutsuzluk.
Mutluluk.
Can sıkıntısı.
Hüzün.
Acı.
Aşk.
Sevgi.

Edit: sağ ol kardeşim. Herkes içtiğimiz için yargılar. Kimse neden içtiğimizi sormaz. Gelişme var.
içkiyi bıraktığımı kutladığımdan dolayı.
Așksızlık.
Çakırkeyf olma isteği.
Pompa öncesi iki taraf için de gevşemeyi sağliýor. Neden içmeyeyim yani?
Bir seylerden kacmak.
Özel bi sebebi yok tamamen duygusal.
sarhoşken orgazm daha zevkli.
Bir zamanlar içinden çıkamadığım bir çıkmazdayken başlamıştım alkole. Baya bi işe yaramıştı bana her şeyi unutturup müthiş bir mutluluk veriyordu. Dünya sikimde olmuyordu ve gözümü kapayıp kafamı yastığa koyduğumda deliksiz bir uyku çekiyordum. Şimdilerde yine bazı şeyleri unutmak için içiyor olsam da tam tersine içimdekilerle yüzleşip ağlayıp zırlıyorum. Çok garip lan millet içince aslan kesilir sağa sola sataşır ben içince sünepe bir kediye dönüşüyorum. Sanırım alkol insanların normalde yapamadığı ya da yapmak istediği şeyleri rahatlıkla yapmasını sağlıyor.
ağrılarımı azaltıyor
baska bi sebebi yok.
Herkeste olan sorunlardır muhtemelen.
Alkolü sevmek.
çünkü içkinin tadı ve sarhoş olma hissi güzel.
gece gece dolaptaki dünden kalan 30 luk vodkayı hatırlatan başlık. açayım şu mereti de gecem güzel geçsin.
Tadını ve yaşattığı kafayı seviyorum.
Ben liseye giderken muhabbet aralarında abim hep " insan vücudu zehire ihtiyaç duyar" derdi. Uzun zamandır içmiyordum. Şimdi bir şişe şarap bitirdim. Ve evet insan vücudu bazen zehire ihtiyaç duyar. Sebebini çözemedim ama o zehir azar azar da olsa alınmalı. Rahatlayıp / gevşeyip "odaklanabilmek" için.
kari kiz isleri.
Kafayı hoş etmesi.
Güzel bir film açarsın, film açmıyorsan, 1940 müzikleri ve ya jazz&blues açarsın, ayaklarını uzatırsın, tüm günün yorgunluğunu, bu hoş aktiviteye ek olarak, alkolle daha da huzurlu kılarsın.
Cunku cok guzel.
Votka çok güzel.