bugün

konuşurken ki düzgün cümlekurma yeteneğim yazımada geçse süper olurdu. *
osuruktan bir teyyare olmak.
o kadar güçlü osurayım ki; bu itme gücü ile istediğim her yere hızlı bir şekilde gidebileyim.
(bkz: makul bir istek)
zamanı durdurmak. şimdi bir güzel yatar uyurdum sonra kalkardım bu entryi yazmaya kaldığım yerden 'mesela buradan' tekrar devam ederdim mesela o tırnak içindeki ifadeden sonra 8 saat uyudum geldim haberiniz yok.

işte budur.
ders çalışabilmek.
osuruk bükmek.
istemediğin tüm anıları zihinden silebilme gücü.
gerçek aşkı yaşamak..
bir çift kanat yeter be haji *
görünmez olmak.
onu uyurken seyredebilmek için görünmez olmak isterdim.
hani bir yol ayrımına gelirsiniz. ikisinden birini seçmek durumundasınızdır ama bir türlü karar veremezsiniz ama vereceğiniz karar da hayatınızı, geleceğinizi şekillendirir. seneler sonra dönüp "keşke diğer yoldan gitseydim" dersiniz ya. işte benim isteyeceğim tek yetenek bu yollardan hangisinin doğru olduğunu anlayabilmek olurdu. fazlasına gerek yok, yaşamın zevki kaçmasın.
güç olsunda geç olmasın.
Küçükken olsa ateş püskürtmek falan derdim. Şimdi ise"aşık olmama" yeteneği yeter de artar..
merkez bankası genel müdürü olmak.
ışınlanma.
uçmak ve düşünce okuyabilmek.
hiç uyumama gücü. sıfır uyku gücü de diyorum ben buna. bu durumda zaten herşeyi yapabilirsiniz. ve diğer güçler gibi emek vermeden birşey elde etmenin rahatsızlığı da olmaz. sıfır uyku. 5 dil öğrenirsin, en iyi gitarı sen çalarsın. bütün kitapları okursun. istediğin zaman, sabaha karşı en güzel hatunları sen araklarsın vs. vs.vs
kişilerin, düşüncelerine müdahale edebilmek...
kendime hükmedebilmek.**
malları adam edebilme gücü.
geleceğe veya geçmişe gidebilmek.
görünmez olup ışınlanabilmek.
kızların aslında ne istediğini anlayabilmek.
hayattayken saf enerjiden oluşmak isterdim, ölünce olacağım gibi.
zihin okuyabilmeyi çok isterdim.
özellikle birine dokununca onun hislerini görebilmeyi.
*.