bugün

Çok sev.
Çok ileri gitmissin az biraz geri gel kız.*
8 çocuk istiyom ben yapamayacaksan hiç ilerdeki eşim olma canısı.
Bana seni gerek seni.
Takıldığın kim varsa Ağzına sıcayım sen Kim köpegg bekle beni evlenelim göstercem sana sevgiler ile kocan.
gencliginde ne haltlar karistiriyosan karistir hevesini al evlendikten sonra cocuklarinin babasi ol meyve soy bicakla agzima ver ne biliyim gobegine cay bardagi koy televizyonun karsisina uzandiktan 5dk sonra uyu ama kırkından sonra sapıtma emi.
Gelirken iki ekmek bir de yoğurt al.

Edit: hangi kameradayız.
Eşin ne günler geçiriyor hey gidi heyyy..
elini çabuk tut çok bir ömrüm kaldığı sanmıyorum.
Kalbindeki insani unutmadan benimle tanisma lutfen.
boşanırsak çocuklar bende duracak, sen yenisini yaparsın.
inan bak daha hic kimseyi öpmedim bile seni bekliyorum.
Şimdiden gıcıklık yapmaya başladın...

Nerdesin bu saate kadar ?
(bkz: toplantıdayım)
gelirken kısa marlboro lıght bir de paykek şekl-i şahane al çikolatalı olanından.
az geri gel.
şu an neredesin napıyosun bilmiyorum. umrumda da değil(umrumda). benimle tanışmadan önce fazla hata yapmamanı diliyorum. bu hatalarının cezalarını bana da ödetme.
--spoiler--
" bugün pilav ve kuru fasulye yesek olur mu ? "
--spoiler--
umarım beni bulduktan sonra yapacağın hataların farkında önceden varırsın. Hatanın neresinden dönülse kardır.
Bana güvenen yolu şaşırıyor kuzucum, dikkat et.
seni tanıyor da olabilirim tanımıyor da. şu anda emin değilim. sen yıllarca içimdeki rahatsızlığın sebebini aradıktan sonra geri döneceğim kürkçü dükkanı mısın, yoksa yeni biri misin? tanıyorsam seni hatalarımı affet. tanımıyorsam seni bana geldiğinde hatalarından ders almış ol. bana içinde yarım kalmış bir aşkla gelme ki sonra aldatmak için bahanen olmasın. ve gelirken yanına "sadakat" i almayı unutma.
'Çok salağım. Gidecek olursam tut beni.'
Derim, demem gerek.. Gitmek istemem ki.. Bu bir tür kompleks işte.
su an seninle birlikteysem bilki sana fazlasiyla deger veriyorum, guveniyorum. ve en onemliside ne biliyor musun? seni seviyorum...
bulaşıkları yıkamama yardım edecek misin yoksa ben eve moldov temizlikçi mi alayım?
Aynı şarkıyı ard arda defalarca dinleten de sensin...