bugün

Hayatım çocuğun altını temizler misin? Daha yemek yapıcam.
Bugün de yemeği dışarıda yiyoruz aşkım .s
Seni çok seveceğim.
beni çok bekletme.
Şuan tek istediğim şey seninle tanışmış olmak seni tanıyor olmak. Anladın işte sen.
Bana bak çocuklarımız çirkin olursa senin yüzünden.
Şuan seni tanıyor da olabilirim ya da daha seni hiç görmemişte olabilirim. Ama tek temennim ve tek isteğim şuan seni tanıyor olmak.
Hacı bi sn.
bak ben sana gelene kadar hiçbir kızla bir münasebet yaşamayacağım diye söz verdim kendime. rica ederim sen de öyle ol..
insallah hayırlı bir eş olursun.
inşallah sen de çabuk sıkılan biri değilsindir . Yanariz o zaman , bir eve bir sıkılgan yeter bence . Bir de her şeyi birlikte paylaşarak yapmalıyız unutma.
Aynı şarkıyı ard arda defalarca dinleten de sensin...
bulaşıkları yıkamama yardım edecek misin yoksa ben eve moldov temizlikçi mi alayım?
su an seninle birlikteysem bilki sana fazlasiyla deger veriyorum, guveniyorum. ve en onemliside ne biliyor musun? seni seviyorum...
'Çok salağım. Gidecek olursam tut beni.'
Derim, demem gerek.. Gitmek istemem ki.. Bu bir tür kompleks işte.
seni tanıyor da olabilirim tanımıyor da. şu anda emin değilim. sen yıllarca içimdeki rahatsızlığın sebebini aradıktan sonra geri döneceğim kürkçü dükkanı mısın, yoksa yeni biri misin? tanıyorsam seni hatalarımı affet. tanımıyorsam seni bana geldiğinde hatalarından ders almış ol. bana içinde yarım kalmış bir aşkla gelme ki sonra aldatmak için bahanen olmasın. ve gelirken yanına "sadakat" i almayı unutma.
Bana güvenen yolu şaşırıyor kuzucum, dikkat et.
umarım beni bulduktan sonra yapacağın hataların farkında önceden varırsın. Hatanın neresinden dönülse kardır.
--spoiler--
" bugün pilav ve kuru fasulye yesek olur mu ? "
--spoiler--
şu an neredesin napıyosun bilmiyorum. umrumda da değil(umrumda). benimle tanışmadan önce fazla hata yapmamanı diliyorum. bu hatalarının cezalarını bana da ödetme.
az geri gel.
gelirken kısa marlboro lıght bir de paykek şekl-i şahane al çikolatalı olanından.
(bkz: toplantıdayım)
Şimdiden gıcıklık yapmaya başladın...

Nerdesin bu saate kadar ?
inan bak daha hic kimseyi öpmedim bile seni bekliyorum.