bugün

Soyismimi değiştirmem. ne münasebet.

hiçbir şekilde temizlik, yemek, ütü, çamaşır, düzen işlerini tek başıma üstlenmem. program yaparız yahut herkes kendi çamaşırını yıkar ütüler kirlettiği yeri temizler. faturalar ortak ödenir.

sevgililer günü kutlaması yapmayalım. evlilik yıl dönümümüzü evde tv başında çips kola şeklinde kutlayabiliriz.

düğün yapmadık umarım. neden evlendik aslında onu da anlamadım.

ömrümüzün sonuna kadar da beraber olmak zorunda da değiliz. ayrılabiliriz ama en büyük aşkın ben olayım.
Sana en muhtaç olduğum şu anda gel...
Sinan aşkom iki sene içinde beni istemeye gelmezsen intihar etcem bak ona göre.
sen ordan başla gelmeye ben burdan. daha kısa sürede buluşalım.
triplerinden, tutarsızlıklarından, komplekslerinden arınıp gel. içindeki çocuğu yaşatmakla olgunlaşmamak arasındaki farkı bil.

umut edip hayal kurmayı tembellikle karıştırma. erdemli ol, neye değer verdiğini bil kendi doğrularının olmasıyla yanardöner olmayı birbirine karıştırma.

hatalarını kabul etmeyi öğren, her olumsuzluğu başkalarına mâl etme, ya hayatta bulunduğun yeri sev yada olmak istediğin yer için çalişmaya devam et bana keşkelerle, olsaydim etseydimler ile gelme.

arada aklıma geldikçe yazarim şimdilik bu kadar. hayatının kıymetini bil zamanı gelince benimle paylaşcan ona göre. ayagini denk al. adam ol. çok gez çok oku. eglenceli ol.
siki tuttun.
Gezmeyi sev. ingilizce öğren.
sen ordan gel, ben burdan geleyim ortada buluşalım.
çocukları çok seviyorum ve hayvanları da çok seviyorum. çocuk yapmak istediğimde bana "ben baba olmaya Hazır değilim" deme ve evde kedi beslememe izin ver lütfen.
Çabuk gel kocacım ya.
Kalk çay koy.
canim sen renkli gozlu sari sacli kiz mi hayal ediyorsun? yazik sana.
benim olmanı istiyorum çünkü sen en iyisine layıksın. *
Nerdesin.
yemek hazırlayacak mısın yoksa ben alemlere akayım mı?
En çok beni seveceksin, en çok beni dinleyeceksin. Saksı değilim ben!
Gel artık.
çay olsa da laps laps içsek.
gemici düğümüyle gel bağlan bana, sadakatli ol saygılı ol gerisini ben hallederim.
sevişekmi?
yemek yap.
Ah ben seni napsam
Kızamıyorum da
Süngüm düşük işte.
Kıskanç olma, bil ki kıskaçlığın kendine güvensizlik olduğunu düşünen biriyle birliktesin.Kendine güven, çok oku ama çok da gezmiş ol.

Yüreğin hep yeni biyerleri görmek yeni bişeyler okumakla dolu olsun.. Sevmeyi öğrenmiş ol. Anneni ve bebekleri çok sev.

içindeki çocuğu hep sakla ama olgunluğun bir erkeğe yakışan en güzel şey olduğunu bil. Şiiri sev, çilekli tatlılar yapmayı sev, egeyi sev, kekiği sev, maviyi sev, ama en çok kendini sev..
Nerelerdesin kızım ya
kaç yaşına geldim hala yoksun ortalıkta
bu ikinci evliliğim olcak, hiç birikmişim yok, düğünü sen yaparsan evleniriz.
güncel Önemli Başlıklar