bugün

Işınlanma şeysi,

Bi de babam için ultra biyonik bir kol.
1.Yolculuğa çıkarken vs evdeki modemden telefona gb depolamak.
2.Ses kaydı gibi koku yollamak.
şarjı bitmeyen çok akıllı bir telefon.

Rüya kayıt cihazı. (Hoş bir yazar fikri, görüp ben de istedim)
Ciplak gosteren gozluk.
https://www.youtube.com/watch?v=OAy1SztV_jk.
kanseri yok eden enzim.
düşünce okuyucu.
Diş çürüklerinin anasını belleyen bir sıvı yapsalar da bizde kurtulsak.

Dişçilerin beklemediği bir icat olabilir bu.
hayalleri film ve çizgi filme çeviren araç.
Arabaya bineceksin....

X yere gitmek istiyorum diye işaretleyeceksin...

Araba kendi gidecek...
başlığa ne kadar uygun bilmiyorum lakin şöyle bir fikrim var. iki tane yaklaşık bir metre çapında iki metre uzunluğunda merdane düşünün. merdane yüzeyini sert ile yumuşak arasında bir maddeyle kaplayacağız. merdane yüzeyi düz olmayacak. yumurtanın yarısı büyüklüğünde yarım daire çıkıntılar olacak üzerinde. bu iki merdaneyi birbirleri ile aralarındaki mesafe ayarlanacak şekilde mafsalların olduğu eksenlere oturtacağız. canlandı mı gözünüzde bilmem ama sonra bir merdiven vasıtasıyla yukarıya çıkıp merdanelerin arasına kendimizi bırakacağız. tabi birden düşmeyeceğiz yavaş yavaş. kütür kütür. tüm vücuda masaj. of.. bunlardan yapıp parklara koyacaksın. her parkta olacak.

http://www.sketchtoy.com/68402770
tanrıyı gösteren gözlük.
ise gitmeden maas aldirmac.
iyi insanı ve kötü insanı ayırt edebilen gözlük.
yerden yaklaşık 30 santimetre yükseklikte havada durabilecek bir masa ve onunla paralel bir şekilde asla titremeyecek bir sandalye, tabi ki bunlar uçabilecekler, onun üzerinde tüm şehri gezip özgürce yazabilirler. Bazı şeyler not alamadan uçup gidiyor çünkü aklımızdan.
ruh hallerini belli bi frekans aralığıyla vs. takipleyip saçmalıyosun abi rahatla yahu diyecek alet. gun icerisinde yedi yuz farkli insana donusen anksiyete dostlar icin ilac olur..
çamaşırları kurutmuş ve buruşmamış, ütülenmiş çıkaran çamaşır makinesi.

insan yıkama makinesi.

ışınlanma makinesi.

herhangi bir yere çöp atan ve çevreyi zehirleyenleri paket yapıp mars a gönderen şut makinesi.
10 dakikada bütün hastalıkları iyileştiren alet.
Ekrana belirli aralıklarla basan otomatik parmak.
Seri eksi vermek için alırdım.
insanların iyi mi kötü mü olduğunu analiz edip raporunu çıkartan bir cihaz. yemin ediyorum efsane olurdu orospu çocuklarını dökerdik ortaya.
ulan mimar icat et artık şu matrixi.